Český tenisový svaz

Kozmová Hana

Datum narození:
02.04.2005
Platnost reg. do:
12.03.2022
Klub:
TJ Sokol Ústí n.L.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ Sokol Ústí n.L.
1151 (3)
 
 
 
2017
TJ Sokol Ústí n.L.
756 (4)
 
 
 
2018
TJ Sokol Ústí n.L.
743 (1)
687 (3)
 
 
2019
TJ Sokol Ústí n.L.
 
335 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA3C
04.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
0
2.
DA3C
11.05.2019, TJ SVAH Všebořice, o.s. A - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA3C
04.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
0
2.
DA3C
11.05.2019, TJ SVAH Všebořice, o.s. A - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/-

0
2
17.08.2019, TC-Ustí n.Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/-

-
2
17.08.2019, TC-Ustí n.Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2B
09.06.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
2.
DD2B
16.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Litvínov
0
3.
DD2B
23.06.2019, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2B
09.06.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
2.
DD2B
16.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Litvínov
0
3.
DD2B
23.06.2019, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2D
27.04.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa A
0
2.
DS2D
04.05.2019, SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DS2D
11.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa B
1
4.
DS2D
25.05.2019, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
5.
DS2D
08.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice B
1
6.
DS2D
22.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Doksy
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2D
27.04.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa A
4
2.
DS2D
04.05.2019, SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DS2D
11.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa B
1
4.
DS2D
25.05.2019, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DS2D
08.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice B
1
6.
DS2D
22.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Doksy
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11