Český tenisový svaz

Bucha Radek

Datum narození:
30.04.2007
Platnost reg. do:
11.04.2020
Klub:
Baník Příbram
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Baník Příbram
1873 (3)
 
 
 
2019
Baník Příbram
1102 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
0
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Baník Příbram - LTC Beroun B
1
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, Baník Příbram - TJ Sokol Dobřichovice
1
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, Baník Příbram - TK Březnice
0
5.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Roja Příbram z.s. - Baník Příbram
0
6.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš C - Baník Příbram
0
7.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Club Mokropsy - Baník Příbram
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
0
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Baník Příbram - LTC Beroun B
0
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, Baník Příbram - TJ Sokol Dobřichovice
0
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, Baník Příbram - TK Březnice
0
5.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Roja Příbram z.s. - Baník Příbram
0
6.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš C - Baník Příbram
0
7.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Club Mokropsy - Baník Příbram
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/-

10
2
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/-

-
2
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Lobovský, Rejlek - Bucha, Tuček 6:2, 6:0
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Baník Příbram
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, Baník Příbram - T.J. Sokol Sedlčany
6
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Roja Příbram B - Baník Příbram
3
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Baník Příbram - TK Roja Příbram A
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, Baník Příbram - TO Slavoj Davle
0
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
1
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Březnice B - Baník Příbram
3
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Baník Příbram
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, Baník Příbram - T.J. Sokol Sedlčany
5
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Roja Příbram B - Baník Příbram
0
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Baník Příbram - TK Roja Příbram A
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, Baník Příbram - TO Slavoj Davle
0
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
0
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Březnice B - Baník Příbram
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19