Český tenisový svaz

Hradilová Lucie

Datum narození:
15.09.2006
Platnost reg. do:
15.12.2018
Klub:
Sport club Na Zámečku
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Sport club Na Zámečku
305 (9)
760 (3)
 
 
2018
Sport club Na Zámečku
203 (12)
 
 
 
2019
Sport club Na Zámečku
310 (1)
386 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
39- III.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sport club Na Zámečku - 1.TK Pacov
1
2.
39- III.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sport club Na Zámečku - TK Radošovice B
1
3.
39- III.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sport club Na Zámečku - TO Sokol Nehvizdy
1
4.
39- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, Sokol Stránčice - Sport club Na Zámečku
1
5.
39- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Oáza Říčany - Sport club Na Zámečku
1
6.
39- III.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sparta Kutná Hora - Sport club Na Zámečku
1
7.
39- III.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sport club Na Zámečku - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
39- III.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sport club Na Zámečku - 1.TK Pacov
1
2.
39- III.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sport club Na Zámečku - TK Radošovice B
1
3.
39- III.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sport club Na Zámečku - TO Sokol Nehvizdy
1
4.
39- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, Sokol Stránčice - Sport club Na Zámečku
1
5.
39- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Oáza Říčany - Sport club Na Zámečku
1
6.
39- III.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sparta Kutná Hora - Sport club Na Zámečku
1
7.
39- III.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sport club Na Zámečku - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Čerčany - Spartak Vlašim
0
2.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Čerčany
0
3.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Oáza Říčany - Slavoj Čerčany
6
4.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Čerčany - Sokol Říčany
4
5.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Čerčany - TK PTA Kolín
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Čerčany - Spartak Vlašim
1
2.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Čerčany
0
3.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Oáza Říčany - Slavoj Čerčany
0
4.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Čerčany - Sokol Říčany
0
5.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Čerčany - TK PTA Kolín
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18