Český tenisový svaz

Kozma Jiří

Datum narození:
05.08.2003
Platnost reg. do:
29.04.2020
Klub:
TJ Sokol Ústí n.L.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Sokol Ústí n.L.
1599 (3)
 
 
 
2015
TJ Sokol Ústí n.L.
1153 (4)
 
 
 
2016
TJ Sokol Ústí n.L.
366 (1)
 
 
 
2017
TJ Sokol Ústí n.L.
 
515 (6)
 
 
2018
TJ Sokol Ústí n.L.
 
236 (1)
 
 
2019
TJ Sokol Ústí n.L.
 
 
720 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA3C
27.04.2019, TK Krásné Březno B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DA3C
04.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
0
3.
DA3C
11.05.2019, TJ SVAH Všebořice, o.s. A - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DA3C
25.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa B
1
5.
DA3C
15.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TJ SVAH Všebořice, o.s. B
1
6.
DA3C
22.06.2019, TK Spartak Děčín - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA3C
27.04.2019, TK Krásné Březno B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
2.
DA3C
04.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
0
3.
DA3C
11.05.2019, TJ SVAH Všebořice, o.s. A - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DA3C
25.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa B
1
5.
DA3C
15.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TJ SVAH Všebořice, o.s. B
1
6.
DA3C
22.06.2019, TK Spartak Děčín - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2B
12.05.2019, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DD2B
26.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín
3
3.
DD2B
09.06.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
4.
DD2B
16.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Litvínov
1
5.
DD2B
23.06.2019, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2B
12.05.2019, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DD2B
26.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín
0
3.
DD2B
09.06.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DD2B
16.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Litvínov
1
5.
DD2B
23.06.2019, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
12.05.2019, DD2B
LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
team Fiala, Novák - Pable, Kozma 4:6, 3:6
získané body: 1 b.
26.05.2019, DD2B
TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín
team Pable, Kozma - Řehák, Homolka 6:3, 6:7, 0:1
získané body: 0 b.
16.06.2019, DD2B
TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Litvínov
team Pable, Kozma - Lafek, Král 6:2, 6:2
získané body: 1 b.
23.06.2019, DD2B
TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
team Šístek, Veselý - Kozma, Kohout 0:6, 2:6
získané body: 1 b.