Český tenisový svaz

Petr Viktor

Datum narození:
30.09.2005
Platnost reg. do:
12.02.2021
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Beroun
1077 (4)
 
 
 
2017
LTC Beroun, z.s.
586 (9)
690 (4)
 
 
2018
LTC Beroun, z.s.
373 (1)
717 (4)
 
 
2019
LTC Beroun, z.s.
 
378 (6)
780 (4)
 
2020
LTC Beroun, z.s.
 
421 (1)
646 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Beroun, z.s. B - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
1
2.
16 - IV. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - SPORT EDEN Beroun
0
3.
16 - IV. třída E
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - Spartak Žebrák
1
4.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Hořovice B - LTC Beroun, z.s. B
0
5.
16 - IV. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, Spartak Hořovice B - LTC Beroun, z.s. B
1
6.
16 - IV. třída E
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Beroun, z.s. B - TK Hořovice A
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Beroun, z.s. B - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
1
2.
16 - IV. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - SPORT EDEN Beroun
0
3.
16 - IV. třída E
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - Spartak Žebrák
1
4.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Hořovice B - LTC Beroun, z.s. B
0
5.
16 - IV. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, Spartak Hořovice B - LTC Beroun, z.s. B
1
6.
16 - IV. třída E
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Beroun, z.s. B - TK Hořovice A
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Březnice
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Kralupy o.s. - LTC Beroun, z.s.
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Beroun, z.s.
0
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
0
6.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
7.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Březnice
3
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ Kralupy o.s. - LTC Beroun, z.s.
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Beroun, z.s.
4
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
1
6.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
5
7.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0