Český tenisový svaz

Prusík Michal

Datum narození:
02.09.2006
Platnost reg. do:
11.04.2020
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenis Dobříš
874 (6)
 
 
 
2018
Tenis Dobříš
738 (6)
1090 (3)
 
 
2019
Tenis Dobříš
627 (1)
531 (4)
 
 
2020
Tenis Dobříš
 
383 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
2.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
1.
27 - III. třída C
23.6.2019 NT 30.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
0
2.
27 - III. třída C
28.4.2019 NT 4.5.2019, Tenis Dobříš B - TK Březnice B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
0
2.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
0
1.
27 - III. třída C
23.6.2019 NT 30.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
1
2.
27 - III. třída C
28.4.2019 NT 4.5.2019, Tenis Dobříš B - TK Březnice B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
6
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
3
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
0
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
3
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
6
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
4
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
2
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
0
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
5
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30