Český tenisový svaz

Novakova Eliska

Datum narození:
29.12.2007
Platnost reg. do:
29.11.2019
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Slavoj Žiželice
852 (4)
 
 
 
2019
Slavoj Žiželice
367 (9)
740 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Žiželice B - TK PTA Kolín A
0
2.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Žiželice B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
3
3.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Žiželice B - TK Čáslav
1
4.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod C - Slavoj Žiželice B
0
5.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice B
1
6.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sparta Kutná Hora - Slavoj Žiželice B
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Žiželice B - TK PTA Kolín A
0
2.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Žiželice B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
2
3.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Žiželice B - TK Čáslav
1
4.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Český Brod C - Slavoj Žiželice B
0
5.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice B
1
6.
38 - III. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sparta Kutná Hora - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - III. třída D
5.5.2019 NT 11.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Žiželice B
0
2.
48 - III. třída D
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Žiželice B - TENNIS CENTRE Kosmonosy B
1
3.
48 - III. třída D
23.6.2019 NT 30.6.2019, TO Sokol Nehvizdy B - Slavoj Žiželice B
1
4.
48 - III. třída D
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Žiželice B - Tenisový klub Černošice
3
5.
48 - III. třída D
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Brandýs n.L. - Slavoj Žiželice B
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - III. třída D
5.5.2019 NT 11.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Žiželice B
3
2.
48 - III. třída D
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Žiželice B - TENNIS CENTRE Kosmonosy B
1
3.
48 - III. třída D
23.6.2019 NT 30.6.2019, TO Sokol Nehvizdy B - Slavoj Žiželice B
1
4.
48 - III. třída D
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Žiželice B - Tenisový klub Černošice
2
5.
48 - III. třída D
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Brandýs n.L. - Slavoj Žiželice B
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16