Český tenisový svaz

Pechal Tomáš

Datum narození:
31.07.2003
Platnost reg. do:
28.03.2020
Klub:
T.J. Sokol Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
T.J. Sokol Šumperk
942 (4)
 
 
 
2015
TK PRIS Frýdek-Místek
431 (9)
 
 
 
2016
TK PRIS Frýdek-Místek
535 (1)
443 (6)
 
 
2017
T.J. Sokol Šumperk
 
277 (9)
 
 
2018
T.J. Sokol Šumperk
 
279 (1)
707 (4)
 
2019
T.J. Sokol Šumperk
 
 
703 (4)
 
2020
T.J. Sokol Šumperk
 
 
529 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Tenisový klub Šternberk, z.s.
0
6.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Tenisový klub Šternberk, z.s.
0
6.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
16.02.2019

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

32>16 Pechal Tomáš- Grepl Michal6:2, 6:7 (6), 1:0 (5)
16>8 Divila Radek Adam- Pechal Tomáš6:0, 6:0
získané body: 7 b.
16.02.2019

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

8>4 Laciga, Vacula - Pechal, Faltýnek 6:1, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
4
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Rožnovský tenisový klub
0
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
5.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
6.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Rožnovský tenisový klub
1
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
8
5.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
6.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - T.J. Sokol Šumperk
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14