Český tenisový svaz

Petrovický Jakub

Datum narození:
09.11.2003
Platnost reg. do:
01.02.2020
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Slavoj Žiželice n.C.
917 (1)
 
 
 
2018
Slavoj Žiželice
 
695 (1)
 
 
2020
Slavoj Žiželice
 
 
696 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
17 - IV. třída F
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Čáslav B - Slavoj Žiželice B
1
2.
17 - IV. třída F
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Žiželice B - Sparta Kutná Hora C
1
3.
17 - IV. třída F
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Žiželice B - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
4.
17 - IV. třída F
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sparta Kutná Hora B - Slavoj Žiželice B
1
5.
17 - IV. třída F
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Žiželice B
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
17 - IV. třída F
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Čáslav B - Slavoj Žiželice B
0
2.
17 - IV. třída F
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Žiželice B - Sparta Kutná Hora C
1
3.
17 - IV. třída F
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Žiželice B - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
4.
17 - IV. třída F
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sparta Kutná Hora B - Slavoj Žiželice B
1
5.
17 - IV. třída F
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
1
2.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
4
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Žiželice - TC Realsport Nymburk o.s.
1
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
0
2.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
6
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
5
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Žiželice - TC Realsport Nymburk o.s.
2
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21