Český tenisový svaz

Bill Denis

Datum narození:
30.04.2005
Platnost reg. do:
08.11.2018
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Slavia Orlová
345 (12)
 
 
 
2017
TK Slavia Orlová
310 (12)
997 (3)
 
 
2018
TK Slavia Orlová
140 (1)
611 (4)
 
 
2019
TK Slavia Orlová
 
315 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.08.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.08.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
06.05.2018, TC Kopřivnice - TK Slavia Orlová C
0
2.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
08.05.2018, TK Slavia Orlová C - TK Na Dolině Trojanovice B
0
3.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
20.05.2018, TK Zašová - TK Slavia Orlová C
1
4.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
27.05.2018, TK Slavia Orlová C - TJ Start Ostrava - Poruba B
0
5.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
10.06.2018, TK Slavia Orlová C - TK TENNISPOINT FM B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
06.05.2018, TC Kopřivnice - TK Slavia Orlová C
0
2.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
08.05.2018, TK Slavia Orlová C - TK Na Dolině Trojanovice B
0
3.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
20.05.2018, TK Zašová - TK Slavia Orlová C
1
4.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
27.05.2018, TK Slavia Orlová C - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
5.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
10.06.2018, TK Slavia Orlová C - TK TENNISPOINT FM B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
31.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/6

16>8 Kopel, Bill - Czernek, Velčovský 7:5, 2:6, 1:0 (5)
8>4 Havlíček, Myslivec - Kopel, Bill 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
17.07.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Tajdus, Bill - Moravec, Vlček 6:3, 6:7 (3), 1:0 (7)
4>2 Tajdus, Bill - Bartoš, Kalousek 6:1, 6:3
2>1 Tajdus, Bill - Mróz, Prokop 6:1, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 15 b.