Český tenisový svaz

Konečný David

Datum narození:
29.05.2003
Platnost reg. do:
18.04.2020
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
SK Vitality Slezsko o.s.
942 (4)
 
 
 
2015
TK TENNISPOINT FM
284 (12)
1026 (3)
 
 
2016
TK TENNISPOINT FM
155 (1)
327 (9)
 
 
2017
TK TENNISPOINT FM
 
354 (9)
 
 
2018
TK TENNISPOINT FM
 
328 (1)
994 (3)
 
2019
TK TENNISPOINT FM
 
 
902 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
04.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
25.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TC Ostrava Nová Ves
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
08.06.2019, TK Hlučín B - TK TENNISPOINT FM B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
15.06.2019, TK TENNISPOINT FM B - TO VOKD Ostrava-Poruba
0
5.
Oblastní soutěž skupina A
29.06.2019, TK TENNISPOINT FM B - TK Slavia Orlová C
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
04.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
0
2.
Oblastní soutěž skupina A
25.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TC Ostrava Nová Ves
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
08.06.2019, TK Hlučín B - TK TENNISPOINT FM B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
15.06.2019, TK TENNISPOINT FM B - TO VOKD Ostrava-Poruba
1
5.
Oblastní soutěž skupina A
29.06.2019, TK TENNISPOINT FM B - TK Slavia Orlová C
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
1
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK TENNISPOINT FM A
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK Slavia Orlová B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
1
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Vsetín B
4
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
1
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK TENNISPOINT FM A
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK Slavia Orlová B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
1
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Vsetín B
0
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10