Český tenisový svaz

Vlasatá Kateřina

Datum narození:
17.09.2004
Platnost reg. do:
17.10.2019
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SK Tenis Kladno
1044 (3)
 
 
 
2016
SK Tenis Kladno
618 (4)
 
 
 
2017
SK Tenis Kladno
349 (1)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
 
511 (4)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
 
354 (1)
694 (3)
 
2020
SK Tenis Kladno
 
 
359 (4)
550 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
2
21.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
2
21.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12 - IV. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov B
0
2.
12 - IV. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Botanika Bezděkov-Unhošť - SK Tenis Kladno B
1
3.
12 - IV. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Lány - SK Tenis Kladno B
1
4.
12 - IV. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná E - SK Tenis Kladno B
0
5.
12 - IV. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
6.
12 - IV. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov C
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12 - IV. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov B
0
2.
12 - IV. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Botanika Bezděkov-Unhošť - SK Tenis Kladno B
0
3.
12 - IV. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Lány - SK Tenis Kladno B
0
4.
12 - IV. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná E - SK Tenis Kladno B
0
5.
12 - IV. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
6.
12 - IV. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov C
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
4
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
3
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ Kralupy o.s. - SK Tenis Kladno
0
6.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
4
7.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
4
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
2
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ Kralupy o.s. - SK Tenis Kladno
3
6.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
3
7.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24