Český tenisový svaz

Marek Šimon

Datum narození:
26.03.2002
Platnost reg. do:
24.01.2020
Klub:
Tenisklub Cheb
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Tenisklub Cheb
957 (4)
 
 
 
2014
Tenisklub Cheb
742 (6)
 
 
 
2015
Tenisklub Cheb
369 (1)
 
 
 
2016
Tenisklub Cheb
 
436 (6)
 
 
2017
Tenisklub Cheb
 
239 (1)
1026 (3)
 
2018
Tenisklub Cheb
 
 
645 (4)
 
2019
Tenisklub Cheb
 
 
507 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, TK Cheb

Tenisklub Cheb (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, TK Cheb

Tenisklub Cheb (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.B
27.4.2019, Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
1
2.
ODO I.B
11.5.2019, Tenisklub Cheb B - TCG Karlovy Vary C
0
3.
ODO I.B
25.5.2019, TO Rotas Rotava - Tenisklub Cheb B
0
4.
ODO I.B
08.6.2019, Tenisklub Cheb B - Lokomotiva Karlovy Vary
0
5.
ODO I.B
15.6.2019, Sokol Plzeň Doudlevce C - Tenisklub Cheb B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.B
27.4.2019, Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
1
2.
ODO I.B
11.5.2019, Tenisklub Cheb B - TCG Karlovy Vary C
0
3.
ODO I.B
25.5.2019, TO Rotas Rotava - Tenisklub Cheb B
1
4.
ODO I.B
08.6.2019, Tenisklub Cheb B - Lokomotiva Karlovy Vary
0
5.
ODO I.B
15.6.2019, Sokol Plzeň Doudlevce C - Tenisklub Cheb B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
27.4.2019, ODO I.B
Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
team Kroupa, Marek - Beneš, Silovský 3:6, 6:3, 1:0
získané body: 1 b.
25.5.2019, ODO I.B
TO Rotas Rotava - Tenisklub Cheb B
team Jaša, Stehlík - Cordt, Marek 2:6, 2:6
získané body: 1 b.
12.01.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 5/5

32>16 Marek Šimon- Duba Ondřej6:4, 4:6, 1:0 (2)
16>8 Gosler Marek- Marek Šimon6:1, 6:3
získané body: 10 b.
12.01.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 5/5

16>8 Marek, Kroupa - Hianik, Novák 6:2, 6:2
8>4 Janoušek, Hofmann - Marek, Kroupa 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
09.03.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 4/4

8>4 Zahraj, Musil - Kroupa, Marek 6:0, 6:0
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. B
05.5.2019, Tenisklub Cheb - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
0
2.
ODR II. B
12.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - Tenisklub Cheb
1
3.
ODR II. B
26.5.2019, Tenisklub Cheb - Slavoj Stod
4
4.
ODR II. B
09.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Tenisklub Cheb
0
5.
ODR II. B
16.6.2019, Tenisklub Cheb - Lokomotiva Karlovy Vary
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. B
05.5.2019, Tenisklub Cheb - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
4
2.
ODR II. B
12.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - Tenisklub Cheb
1
3.
ODR II. B
26.5.2019, Tenisklub Cheb - Slavoj Stod
3
4.
ODR II. B
09.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Tenisklub Cheb
0
5.
ODR II. B
16.6.2019, Tenisklub Cheb - Lokomotiva Karlovy Vary
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
26.5.2019, ODR II. B
Tenisklub Cheb - Slavoj Stod
team Marek, Kroupa - Rieser, Kepka 6:0, 6:2
získané body: 3 b.