Český tenisový svaz

Brett Milan

Datum narození:
19.06.2002
Platnost reg. do:
02.01.2020
Klub:
TK Mimoň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Mimoň
236 (15)
 
 
 
2014
TK Mimoň
393 (12)
398 (6)
 
 
2015
TK Mimoň
323 (1)
197 (12)
 
 
2016
TK Mimoň
 
252 (12)
573 (4)
 
2017
TK Mimoň
 
247 (1)
617 (4)
 
2018
TK Mimoň
 
 
655 (4)
 
2019
TK Mimoň
 
 
483 (6)
 
2020
TK Mimoň
 
 
404 (6)
578 (4)
18.05.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

4>2 Brett, Kalaš - Šúchal, Rakouský 6:3, 6:3
2>1 Brett, Kohoutek - Brett, Kalaš 6:2, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
03.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

8>4 Kalaš, Makovíny - Brett, Chour 4:6, 6:2, 1:0 (06)
získané body: 0 b.
24.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

8>4 Brett, Mach - Novotný, Novotný 6:2, 6:4
4>2 Cyprich, Cyprich - Brett, Mach 6:1, 6:1
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1B
25.05.2019, LTK Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
1.
DA3D
27.04.2019, Start Liberec B - TCEN Hrádek nad Nisou B
0
2.
DA3D
04.05.2019, TCEN Hrádek nad Nisou B - SK Matchball Česká Lípa B
1
3.
DA3D
11.05.2019, LTK Liberec D - TCEN Hrádek nad Nisou B
1
4.
DA3D
08.06.2019, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Železný Brod
1
5.
DA3D
15.06.2019, Slovan Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou B
0
6.
DA3D
22.06.2019, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Rochlice Liberec
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1B
25.05.2019, LTK Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
1.
DA3D
27.04.2019, Start Liberec B - TCEN Hrádek nad Nisou B
0
2.
DA3D
04.05.2019, TCEN Hrádek nad Nisou B - SK Matchball Česká Lípa B
0
3.
DA3D
11.05.2019, LTK Liberec D - TCEN Hrádek nad Nisou B
1
4.
DA3D
08.06.2019, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Železný Brod
0
5.
DA3D
15.06.2019, Slovan Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou B
0
6.
DA3D
22.06.2019, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Rochlice Liberec
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
25.05.2019, DA1B
LTK Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou A
team Musil Lukáš - Brett Milan 5:7, 6:2, 6:1
získané body: 0 b.
team - Brett scr.
získané body: 0 b.
11.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

16>8 Brett Milan- Sklenár Eduard6:1, 5:7, 5:2, scr.
8>4 Uhřík Tadeáš- Brett Milan4:6, 3:2, scr.
získané body: 10 b.
11.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Brett, Kalaš - Hofman, Chour 6:0, 6:2
2>1 Mach, Rudolf - Brett, Kalaš 6:2, 7:5
získané body: 10 b.
25.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Brett, Vencl - Šípek, Barták 6:0, 6:0
2>1 Douda, Mach - Brett, Vencl 6:2, 3:6, 1:0 (02)
získané body: 10 b.
14.09.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Mach, Brett - Rudolf, Vít 6:2, 6:1
2>1 Cyprich, Majšajdr - Mach, Brett 6:3, 6:3
získané body: 10 b.
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: -/8

16>8 Janis, Majšajdr - Kalaš, Brett 6:1, 6:4
získané body: 0 b.
29.06.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: -/4

4>2 Kameník, Šich - Brett, Kalaš 6:4, 2:0, scr.
získané body: 0 b.