Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
6.6.2020 NT 14.6.2020
2
TK Mnichovo Hradiště C (4) Tenisový klub Benátky nad Jizerou B (7)
2:7
5:14
53:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rakouský Jan
1
Janda Jiří
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Kandráč Josef
1
Truhlář Antonín
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Kováč Jakub
1
Burian Adam
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Dragoun Štěpán
1
Drábek Jan
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Zdobinská Nela
4
Kadlecová Hana
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Kovářová Lenka
3
Michálková Tereza
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Rakouský Jan
Kováč Jakub
1
1
Truhlář Antonín
Janda Jiří
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Kandráč Josef
Dragoun Štěpán
1
1
Drábek Jan
Drábek Jan
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Zdobinská Nela
Kovářová Lenka
4
3
Podráská Kateřina
Horáková Lucie
1
1
2:6
6:4
0:1
8
11
1
2
0
1
               
53
97
5
14
2
7

Soupiska TK Mnichovo Hradiště C (4)

jméno
nar.
BH
1
Rakouský Jan
30.04.1996
1032
1
2
Kandráč Pavel
03.03.1982
1032
1
3
Kandráč Josef
05.02.1985
1032
1
4
Jaroš Michal
23.03.1973
1032
1
5
Kovář Miroslav
24.07.1997
1032
1
6
Kováč Jakub
26.09.2000
1032
1
7
Nohýnek Martin
15.12.2004
1032
1
8
Malý Lukáš
10.05.1974
1032
1
9
Šváb Jan
21.03.1991
1032
1
10
Dragoun Štěpán
19.08.2004
1032
1
21
Zdobinská Nela
29.02.2000
611
4
22
Kovářová Lenka
12.06.2003
851
3
23
Horáčková Michaela
27.12.2001
449
6
24
Kredbová Michaela
15.09.2004
963
1
25
Jarošová Kimberly (H)
30.05.2005
963
1
26
Pečenková Mariana
04.08.2004
963
1
27
Pospíšilová Barbora
28.11.2005
963
1
28
Trojáková Zuzana
22.02.1995
963
1

Soupiska Tenisový klub Benátky nad Jizerou B (7)

jméno
nar.
BH
1
Štýbr Michal
15.07.1989
1032
1
2
Michálek Ondřej
10.10.2000
1032
1
3
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
1032
1
4
Janda Jiří
21.10.1977
1032
1
5
Truhlář Antonín
25.09.1976
1032
1
6
Burian Adam
11.04.2003
1032
1
7
Kurka Tomáš
05.06.2004
1032
1
8
Svoboda Tomáš
28.07.2005
1032
1
9
Drábek Jan
21.02.2005
1032
1
10
Kresta Šimon
11.02.2004
1032
1
11
Drábek Jan
19.07.1974
1032
1
12
Podráský Zdeněk
13.07.1975
1032
1
21
Kadlecová Hana
02.06.2004
419
6
22
Michálková Tereza
06.04.2002
550
4
23
Hrabětová Nikola
01.02.1989
963
1
24
Hůlková Markéta
27.04.2001
963
1
25
Horáková Lucie
13.10.2002
963
1
26
Podráská Kateřina
31.10.2003
963
1
27
Drábková Diana
30.09.2005
963
1