Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: dospělí

08. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK FZŠ Trávníčkova B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TENIS Klánovice B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
Sokol Petrovice B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
Baník Praha A
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
VŠSK MFF Praha
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
6.6.2020
3
Sokol Petrovice B TJ Astra Zahradní Město
0:0
 
 
 

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
               
0
0
0
0
0
0

Soupiska Sokol Petrovice B

jméno
nar.
BH
1
Brunclík Ondřej
30.03.1999
397
6
2
Khek Jakub
03.03.1998
890
3
3
Ehrenberger Filip
05.01.1983
1032
1
4
Lehocký Maxim
18.06.2010
1032
1
5
Pilnaj Vojtěch
07.09.1987
1032
1
6
Peřina Tadeáš
07.12.1989
1032
1
7
Braňka Štěpán
18.07.1987
1032
1
8
Zákoutský Adam
16.01.1991
1032
1
9
Štěpánek Petr
16.07.1976
1032
1
10
Štěpánek Šimon
07.04.2003
1032
1
11
Němeček Štěpán
21.08.2003
1032
1
12
Prokop Marek
28.12.1999
1032
1
21
Skokanová Markéta
16.10.1996
736
3
22
Škůrková Kristýna
01.02.1997
963
1
23
Šmejkalová Romana
16.02.2001
963
1
24
Hypšová Barbora
26.06.2002
963
1
25
Jirsová Natálie
24.11.2002
963
1
26
Lipárová Linda
31.12.2003
963
1
27
Krajdlová Tereza
01.03.1997
963
1
28
Skokanová Aneta
04.07.1993
963
1

Soupiska TJ Astra Zahradní Město

jméno
nar.
BH
1
Karas Luboš
04.07.1967
1032
1
2
Souček Jaroslav
17.06.1983
1032
1
3
Zezulka Rudolf
27.05.1976
1032
1
4
Plessl Miroslav
19.12.1972
1032
1
5
Koudela Antonín
28.04.1975
1032
1
6
Juřina Filip
11.08.1984
1032
1
7
Voříšek Martin
25.05.1974
1032
1
21
Potužníková Kateřina
23.11.1973
634
4
22
Vorovková Adéla
14.07.1993
963
1