Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
97:35
671:402
14
2
LTK Klatovy A
Tisknout
6
1
43:20
90:47
686:531
13
3
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
32:31
70:63
589:563
12
4
Slavoj Stod A
Tisknout
4
3
40:23
84:51
643:495
11
5
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
54:78
506:608
10
6
LTC Sušice
Tisknout
2
5
23:40
53:84
485:674
9
7
Prazdroj Plzeň
Tisknout
1
6
25:37
55:78
550:621
8
8
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
0
7
14:48
32:99
451:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.5.2019
5
Prazdroj Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce A
6:2
12:5
88:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chval Marek
4
Barchánek Radim
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kubeš Jiří (H)
1
Šmucler Radek
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Halounová Alexandra (H)
6
Beránková Julie
4
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Fiedlerová Lucie (H)
1
Kovářová Martina (H)
3
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
5.
Šlais Jan
1
Gosler Karel
6
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Fiedler Roman
1
Růžička Jiří
1
3:6
6:4
6:4
15
14
2
1
1
0
7.
Halounová Alexandra (H)
Fiedlerová Lucie (H)
6
1
Beránková Julie
Kovářová Martina (H)
4
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Fiedler Roman
Kubeš Jiří (H)
1
1
Růžička Jiří
Syrovátka René
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
88
62
12
5
6
2

Soupiska Prazdroj Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Chval Marek
30.06.1990
645
4
2
Kubeš Jiří (H)
14.09.1995
1044
1
3
Šlais Jan
11.04.1980
1044
1
4
Fiedler Roman
14.04.1969
1044
1
5
Kapr Vít
05.07.1970
1044
1
21
Halounová Sandra (H)
26.04.2000
289
9
22
Halounová Alexandra (H)
26.04.2000
364
6
23
Pechová Michaela
01.11.1988
1030
1
24
Fiedlerová Lucie (H)
08.08.2005
1030
1

Soupiska Sokol Plzeň Doudlevce A

jméno
nar.
BH
1
Valeš Daniel
29.10.1975
715
4
2
Barchánek Radim
06.02.1970
914
3
3
Šmucler Radek
29.03.1977
645
4
4
Gosler Karel
30.01.1975
368
6
5
Růžička Jiří
22.04.1965
1044
1
6
Hradecký Libor
24.02.1965
1044
1
7
Rokyta Pavel
13.03.1967
1044
1
8
Jahl Robert
16.01.1965
1044
1
9
Lukšík David
15.04.1975
1044
1
10
Pavlis Jan
31.05.1979
1044
1
11
Švík Jan
24.02.1982
1044
1
12
Syrovátka René
09.07.1975
1044
1
21
Beránková Julie
06.11.2001
631
4
22
Hollerová Jana
27.05.1987
631
4
23
Vlčková Tereza
01.05.2002
653
4
24
Kovářová Martina (H)
16.08.1981
807
3
25
Chvojková Tereza (H)
28.03.1980
1030
1
26
Neubauerová Hana (H)
22.09.1988
1030
1
27
Goslerová Božena
07.03.1977
1030
1
28
Goslerová Kristýna
21.01.1996
1030
1