Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
97:35
671:402
14
2
LTK Klatovy A
Tisknout
6
1
43:20
90:47
686:531
13
3
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
32:31
70:63
589:563
12
4
Slavoj Stod A
Tisknout
4
3
40:23
84:51
643:495
11
5
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
54:78
506:608
10
6
LTC Sušice
Tisknout
2
5
23:40
53:84
485:674
9
7
Prazdroj Plzeň
Tisknout
1
6
25:37
55:78
550:621
8
8
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
0
7
14:48
32:99
451:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019
23
LTC Sušice Prazdroj Plzeň
5:4
12:9
99:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kroupa Josef
4
Chval Marek
4
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
2.
Nachtigall Tomáš
3
Kubeš Jiří (H)
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Kroupová Natálie (H)
6
Halounová Sandra (H)
9
5:7
6:0
6:2
17
9
2
1
1
0
4.
Štěpánová Martina (H)
6
Halounová Alexandra (H)
6
0:6
6:1
1:6
7
13
1
2
0
1
5.
Vospěl Martin
1
Šlais Jan
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
6.
Prášek Miloslav (H)
1
Fiedler Roman
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Kroupová Natálie (H)
Štěpánová Martina (H)
6
6
Halounová Sandra (H)
Halounová Alexandra (H)
9
6
7:6
3:6
0:1
10
13
1
2
0
1
8.
Kroupa Josef
Nachtigall Tomáš
4
3
Chval Marek
Kubeš Jiří (H)
4
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
9.
Vospěl Martin
Prášek Miloslav (H)
1
1
Šlais Jan
Fiedler Roman
1
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
99
94
12
9
5
4

Soupiska LTC Sušice

jméno
nar.
BH
1
Kroupa Josef
04.01.1971
598
4
2
Nachtigall Tomáš
10.12.1982
941
3
3
Vospěl Martin
16.05.1978
1044
1
4
Valík Jiří
29.04.1978
1044
1
5
Broža Štěpán
13.04.1985
1044
1
6
Holý Tomáš
23.12.1982
1044
1
7
Prášek Miloslav (H)
20.03.2001
1044
1
8
Sulan Jan
31.12.1999
1044
1
9
Rebstöck David
05.10.1973
1044
1
10
Páleník Petr
18.04.1965
1044
1
21
Kroupová Natálie (H)
18.05.2003
317
6
22
Štěpánová Martina (H)
24.03.1990
343
6
23
Brožová Tereza
27.04.1986
1030
1
24
Svobodová Hana
15.02.1975
1030
1
25
Párecká Magdaléna
05.09.2003
1030
1
26
Kripnerová Vendula
03.01.1974
1030
1

Soupiska Prazdroj Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Chval Marek
30.06.1990
645
4
2
Kubeš Jiří (H)
14.09.1995
1044
1
3
Šlais Jan
11.04.1980
1044
1
4
Fiedler Roman
14.04.1969
1044
1
5
Kapr Vít
05.07.1970
1044
1
21
Halounová Sandra (H)
26.04.2000
289
9
22
Halounová Alexandra (H)
26.04.2000
364
6
23
Pechová Michaela
01.11.1988
1030
1
24
Fiedlerová Lucie (H)
08.08.2005
1030
1