Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
97:35
671:402
14
2
LTK Klatovy A
Tisknout
6
1
43:20
90:47
686:531
13
3
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
32:31
70:63
589:563
12
4
Slavoj Stod A
Tisknout
4
3
40:23
84:51
643:495
11
5
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
54:78
506:608
10
6
LTC Sušice
Tisknout
2
5
23:40
53:84
485:674
9
7
Prazdroj Plzeň
Tisknout
1
6
25:37
55:78
550:621
8
8
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
0
7
14:48
32:99
451:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019
22
LTK Klatovy A Slavoj Stod A
6:3
12:8
103:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šafařík Martin
1
Gosler Marek (H)
3
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Janoušek Lukáš (H)
1
Knapp Vlastimil
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Kotrbová Diana
3
Ruská Alexandra
4
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
4.
Vyskočilová Klára
1
Hertlová Veronika (H)
1
2:6
6:1
7:6
15
13
2
1
1
0
5.
Fogl Zdeněk
1
Vladyka Jan
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Neudek Martin (H)
1
Hertl Otto (H)
1
6:3
1:6
7:6
14
15
2
1
1
0
7.
Kotrbová Diana
Vyskočilová Klára
3
1
Ruská Alexandra
Hertlová Veronika (H)
4
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
8.
Šafařík Martin
Fogl Zdeněk
1
1
Gosler Marek (H)
Hertl Otto (H)
3
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Janoušek Lukáš (H)
Neudek Martin (H)
1
1
Knapp Vlastimil
Vladyka Jan
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
103
91
12
8
6
3

Soupiska LTK Klatovy A

jméno
nar.
BH
1
Tumpach Petr
01.05.1990
1044
1
2
Šafařík Martin
15.02.1990
1044
1
3
Janoušek Lukáš (H)
12.06.2004
1044
1
4
Fogl Zdeněk
04.08.1990
1044
1
5
Pšajdl Jiří
01.03.1990
1044
1
6
Boček Martin
08.03.1995
1044
1
7
Neudek Martin (H)
08.04.1997
1044
1
8
Tománek Matyáš
09.11.2000
1044
1
9
Ludvík Petr
30.05.2002
1044
1
10
Hlavsa Richard
13.02.1955
1044
1
11
Koranda Přemysl
22.08.1988
1044
1
12
Baxa Dominik
15.10.2001
1044
1
21
Kotrbová Diana
15.03.1985
776
3
22
Čákorová Jana (H)
11.06.2003
403
6
23
Drudíková Monika
07.03.2002
266
9
24
Vyskočilová Klára
04.08.1990
1030
1
25
Voráčová Marcela
10.08.1994
1030
1
26
Kurcová Erika
24.04.2003
1030
1
27
Čížková Pavla
17.08.2004
1030
1
28
Kurcová Denisa
30.09.2005
1030
1

Soupiska Slavoj Stod A

jméno
nar.
BH
1
Gosler Marek (H)
09.08.2003
954
3
2
Knapp Vlastimil
30.06.1985
1044
1
3
Vladyka Jan
16.12.1985
1044
1
4
Václav Jan
25.11.1981
1044
1
5
Hertl Otto (H)
01.12.2004
1044
1
6
Čulík Jan
19.05.1987
1044
1
7
Šmolík Jiří
25.10.1980
1044
1
8
Ruský Milan
08.04.1979
1044
1
9
Hořan Marek
04.04.1984
1044
1
10
Vacovský Bořek
27.02.2002
1044
1
11
Šobr Karel
11.05.1973
1044
1
12
Koča Bohumil
03.05.1971
1044
1
21
Ruská Alexandra
06.12.1984
685
4
22
Hrdličková Karolina
08.07.1989
748
3
23
Hertlová Veronika (H)
01.12.2004
1030
1
24
Štenglová Monika
04.04.1986
1030
1
25
Šobrová Anna
22.02.2004
1030
1
26
Kozáková Tereza
05.04.2002
1030
1
27
Kozáková Martina
15.05.1972
1030
1
28
Kopecká Adéla
06.06.2006
1030
1