Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
97:35
671:402
14
2
LTK Klatovy A
Tisknout
6
1
43:20
90:47
686:531
13
3
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
32:31
70:63
589:563
12
4
Slavoj Stod A
Tisknout
4
3
40:23
84:51
643:495
11
5
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
54:78
506:608
10
6
LTC Sušice
Tisknout
2
5
23:40
53:84
485:674
9
7
Prazdroj Plzeň
Tisknout
1
6
25:37
55:78
550:621
8
8
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
0
7
14:48
32:99
451:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
08.6.2019
19
Prazdroj Plzeň LTK Klatovy A
3:6
6:12
77:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chval Marek
4
Šafařík Martin
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Šlais Jan
1
Janoušek Lukáš (H)
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Halounová Alexandra (H)
6
Kotrbová Diana
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Pechová Michaela
1
Čákorová Jana (H)
6
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
5.
Fiedler Roman
1
Fogl Zdeněk
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Kapr Vít
1
Pšajdl Jiří
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
7.
Halounová Sandra (H)
Halounová Alexandra (H)
9
6
Kotrbová Diana
Čákorová Jana (H)
3
6
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
8.
Chval Marek
Kapr Vít
4
1
Tumpach Petr
Pšajdl Jiří
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Fiedler Roman
Šlais Jan
1
1
Janoušek Lukáš (H)
Fogl Zdeněk
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
77
98
6
12
3
6

Soupiska Prazdroj Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Chval Marek
30.06.1990
645
4
2
Kubeš Jiří (H)
14.09.1995
1044
1
3
Šlais Jan
11.04.1980
1044
1
4
Fiedler Roman
14.04.1969
1044
1
5
Kapr Vít
05.07.1970
1044
1
21
Halounová Sandra (H)
26.04.2000
289
9
22
Halounová Alexandra (H)
26.04.2000
364
6
23
Pechová Michaela
01.11.1988
1030
1
24
Fiedlerová Lucie (H)
08.08.2005
1030
1

Soupiska LTK Klatovy A

jméno
nar.
BH
1
Tumpach Petr
01.05.1990
1044
1
2
Šafařík Martin
15.02.1990
1044
1
3
Janoušek Lukáš (H)
12.06.2004
1044
1
4
Fogl Zdeněk
04.08.1990
1044
1
5
Pšajdl Jiří
01.03.1990
1044
1
6
Boček Martin
08.03.1995
1044
1
7
Neudek Martin (H)
08.04.1997
1044
1
8
Tománek Matyáš
09.11.2000
1044
1
9
Ludvík Petr
30.05.2002
1044
1
10
Hlavsa Richard
13.02.1955
1044
1
11
Koranda Přemysl
22.08.1988
1044
1
12
Baxa Dominik
15.10.2001
1044
1
21
Kotrbová Diana
15.03.1985
776
3
22
Čákorová Jana (H)
11.06.2003
403
6
23
Drudíková Monika
07.03.2002
266
9
24
Vyskočilová Klára
04.08.1990
1030
1
25
Voráčová Marcela
10.08.1994
1030
1
26
Kurcová Erika
24.04.2003
1030
1
27
Čížková Pavla
17.08.2004
1030
1
28
Kurcová Denisa
30.09.2005
1030
1