Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

05. Krajský přebor IV.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
Tisknout
5
0
36:9
77:21
535:242
10
2
TK Soběslav B
Tisknout
5
0
30:15
63:39
496:386
10
3
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B
Tisknout
4
1
34:11
69:30
468:340
9
4
Jiskra Bechyně C
Tisknout
3
2
23:22
49:49
386:405
8
5
TK Zliv A
Tisknout
2
3
15:30
34:64
315:477
7
6
TK Prachatice z.s.
Tisknout
1
4
16:29
39:60
378:466
6
7
SK TK Vodňany A
Tisknout
0
5
14:31
34:67
378:507
5
8
TK Ostrovec
Tisknout
0
5
12:33
33:68
368:501
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Jiskra Bechyně C TK Soběslav B
3:6
7:12
69:83
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B TK Ostrovec
7:2
14:5
88:63
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Zliv A TK Prachatice z.s.
6:3
12:7
95:74
Zápis o utkání - oficiální
4
SK TK Vodňany A TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
2:7
4:15
66:108
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
5
TK Soběslav B SK TK Vodňany A
6:3
13:9
112:88
Zápis o utkání - oficiální
6
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A TK Zliv A
8:1
17:3
113:40
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Prachatice z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B
1:8
5:16
71:107
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Ostrovec Jiskra Bechyně C
3:6
8:12
80:101
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TK Ostrovec TK Soběslav B
3:6
10:12
99:105
Zápis o utkání - oficiální
10
Jiskra Bechyně C TK Prachatice z.s.
8:1
16:4
101:56
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
4:5
9:12
80:108
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Zliv A SK TK Vodňany A
6:3
13:7
95:71
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Soběslav B TK Zliv A
7:2
15:5
111:62
Zápis o utkání - oficiální
14
SK TK Vodňany A TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B
3:6
7:12
75:85
Zápis o utkání - oficiální
15
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A Jiskra Bechyně C
9:0
18:0
108:8
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Prachatice z.s. TK Ostrovec
7:2
15:5
109:78
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
17
TK Prachatice z.s. TK Soběslav B
4:5
8:11
68:85
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Ostrovec TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
2:7
5:15
48:98
Zápis o utkání - oficiální
19
Jiskra Bechyně C SK TK Vodňany A
6:3
14:7
107:78
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B TK Zliv A
9:0
18:1
108:23
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Soběslav B TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TK Zliv A Jiskra Bechyně C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
SK TK Vodňany A TK Ostrovec
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A TK Prachatice z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2019
25
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A TK Soběslav B
0:0
 
 
 
26
TK Prachatice z.s. SK TK Vodňany A
0:0
 
 
 
27
TK Ostrovec TK Zliv A
0:0
 
 
 
28
Jiskra Bechyně C TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu B
0:0