Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

03. Krajský přebor II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Český Krumlov A
Tisknout
3
0
24:3
49:7
311:139
6
2
TJ Spartak Trhové Sviny
Tisknout
3
0
16:11
35:22
241:200
6
3
LTC Humpolec B
Tisknout
2
1
17:10
35:23
292:244
5
4
Sokol TK Kaplice
Tisknout
2
1
13:14
30:29
242:248
5
5
LTC Velešín B
Tisknout
1
2
11:16
24:34
243:261
4
6
Start České Budějovice B
Tisknout
1
2
9:18
19:37
198:272
4
7
Jiskra Bechyně B
Tisknout
0
3
10:17
21:39
205:277
3
8
SKP České Budějovice
Tisknout
0
3
8:19
17:39
194:285
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
LTC Český Krumlov A LTC Humpolec B
6:3
13:6
96:77
Zápis o utkání - oficiální
2
Jiskra Bechyně B Start České Budějovice B
3:6
7:12
67:86
Zápis o utkání - oficiální
3
SKP České Budějovice Sokol TK Kaplice
2:7
5:15
71:106
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Velešín B TJ Spartak Trhové Sviny
4:5
8:11
73:79
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
5
LTC Humpolec B LTC Velešín B
8:1
17:4
117:73
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Spartak Trhové Sviny SKP České Budějovice
6:3
12:6
82:58
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol TK Kaplice Jiskra Bechyně B
6:3
15:6
111:69
Zápis o utkání - oficiální
8
Start České Budějovice B LTC Český Krumlov A
0:9
1:18
37:107
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
Start České Budějovice B LTC Humpolec B
3:6
6:12
75:98
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Český Krumlov A Sokol TK Kaplice
9:0
18:0
108:25
Zápis o utkání - oficiální
11
Jiskra Bechyně B TJ Spartak Trhové Sviny
4:5
8:12
69:80
Zápis o utkání - oficiální
12
SKP České Budějovice LTC Velešín B
3:6
6:12
65:97
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
LTC Humpolec B SKP České Budějovice
0:0
 
 
 
14
LTC Velešín B Jiskra Bechyně B
0:0
 
 
 
15
TJ Spartak Trhové Sviny LTC Český Krumlov A
0:0
 
 
 
16
Sokol TK Kaplice Start České Budějovice B
0:0
 
 
 
5
08.6.2019
17
Sokol TK Kaplice LTC Humpolec B
0:0
 
 
 
18
Start České Budějovice B TJ Spartak Trhové Sviny
0:0
 
 
 
19
LTC Český Krumlov A LTC Velešín B
0:0
 
 
 
20
Jiskra Bechyně B SKP České Budějovice
0:0
 
 
 
6
15.6.2019
21
LTC Humpolec B Jiskra Bechyně B
0:0
 
 
 
22
SKP České Budějovice LTC Český Krumlov A
0:0
 
 
 
23
LTC Velešín B Start České Budějovice B
0:0
 
 
 
24
TJ Spartak Trhové Sviny Sokol TK Kaplice
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
TJ Spartak Trhové Sviny LTC Humpolec B
0:0
 
 
 
26
Sokol TK Kaplice LTC Velešín B
0:0
 
 
 
27
Start České Budějovice B SKP České Budějovice
0:0
 
 
 
28
LTC Český Krumlov A Jiskra Bechyně B
0:0