Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. Divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Tábor 1903 A
Tisknout
5
0
38:7
80:16
547:279
10
2
LTC Humpolec A
Tisknout
5
0
32:13
69:27
465:263
10
3
TK ZVVZ Milevsko A
Tisknout
3
2
25:20
53:49
453:439
8
4
TJ TK MANE Hluboká n.V. A
Tisknout
3
2
24:21
53:45
429:369
8
5
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
2
3
21:24
44:53
368:401
7
6
Jiskra Bechyně A
Tisknout
1
4
23:22
47:48
411:360
6
7
TK Pelhřimov A
Tisknout
1
4
17:28
41:59
393:415
6
8
SKT Planá n.Luž. A
Tisknout
0
5
0:45
0:90
0:540
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
SKT Planá n.Luž. A TK Pelhřimov A (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
2
TK ZVVZ Milevsko A LTC Humpolec A
3:6
6:14
68:97
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Tábor 1903 A LTC Tábor 1903 B
9:0
18:0
109:33
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ TK MANE Hluboká n.V. A Jiskra Bechyně A
5:4
12:8
87:87
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
5
TK Pelhřimov A TJ TK MANE Hluboká n.V. A
2:7
6:15
69:110
Zápis o utkání - oficiální
6
Jiskra Bechyně A LTC Tábor 1903 A
2:7
4:14
63:98
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Tábor 1903 B TK ZVVZ Milevsko A
2:7
6:15
76:119
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Humpolec A (s) SKT Planá n.Luž. A
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
LTC Humpolec A TK Pelhřimov A
6:3
13:7
88:79
Zápis o utkání - oficiální
10
SKT Planá n.Luž. A LTC Tábor 1903 B (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
11
TK ZVVZ Milevsko A Jiskra Bechyně A
5:4
11:9
94:87
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Tábor 1903 A TJ TK MANE Hluboká n.V. A
8:1
17:2
113:56
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Pelhřimov A LTC Tábor 1903 A
1:8
3:17
55:116
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ TK MANE Hluboká n.V. A TK ZVVZ Milevsko A
2:7
6:14
68:100
Zápis o utkání - oficiální
15
Jiskra Bechyně A (s) SKT Planá n.Luž. A
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Tábor 1903 B LTC Humpolec A
3:6
6:13
50:91
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
17
LTC Tábor 1903 B TK Pelhřimov A
7:2
14:7
101:82
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Humpolec A Jiskra Bechyně A
5:4
11:8
81:66
Zápis o utkání - oficiální
19
SKT Planá n.Luž. A TJ TK MANE Hluboká n.V. A (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
20
TK ZVVZ Milevsko A LTC Tábor 1903 A
3:6
7:14
72:111
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Pelhřimov A TK ZVVZ Milevsko A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
LTC Tábor 1903 A SKT Planá n.Luž. A
0:0
 
 
 
23
TJ TK MANE Hluboká n.V. A LTC Humpolec A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
Jiskra Bechyně A LTC Tábor 1903 B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2019
25
Jiskra Bechyně A TK Pelhřimov A
0:0
 
 
 
26
LTC Tábor 1903 B TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0:0
 
 
 
27
LTC Humpolec A LTC Tábor 1903 A
0:0
 
 
 
28
SKT Planá n.Luž. A TK ZVVZ Milevsko A
0:0