Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní přebor 'B'

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Beskydský tenisový klub
Tisknout
6
0
38:16
84:36
605:359
12
2
TC Třinec
Tisknout
4
2
37:17
79:37
586:384
10
3
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
4
2
35:19
74:43
566:462
10
4
ITS Tennis Club, z.s.
Tisknout
5
1
27:27
59:61
513:516
10
5
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
25:29
51:61
439:506
9
6
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
47:75
441:578
7
7
Sokol Vrbno p.Pradědem
Tisknout
1
5
18:36
41:77
413:604
7
8
TK Bílovec
Tisknout
0
6
17:37
36:81
423:577
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
01.05.2019
5
Městský tenisový klub Karviná A Beskydský tenisový klub
3:6
6:12
69:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Schulhauser Martin
6
Štaubert Jiří
6
5:2
 
 
5
13
0
2
0
1
2.
Svoboda Marek
1
Roháček Roman
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Planková Natalie (H)
4
Kurková Kateřina
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Kubačáková Laura (H)
4
Tomečková Hana
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Bollog Jiří
1
Führer Tomáš
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
6.
Krahulec Jan (H)
1
Kahanek Kryštof (H)
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Kubačáková Laura (H)
Monczková Pavla
4
1
Kurková Kateřina
Tomečková Hana
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Svoboda Marek
Bollog Jiří
1
1
Štaubert Jiří
Roháček Roman
6
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
Halaj Martin
Krahulec Jan (H)
1
1
Führer Tomáš
Kahanek Kryštof (H)
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
69
87
6
12
3
6

Soupiska Městský tenisový klub Karviná A

jméno
nar.
BH
1
Schulhauser Martin
05.05.1985
459
6
2
Podepřel Marian
21.12.1983
1044
1
3
Janik Patryk (EU)
23.04.1992
1044
1
4
Malinowski Patrik
11.08.1969
1044
1
5
Halaj Martin
08.01.1976
1044
1
6
Svoboda Marek
06.03.1980
1044
1
7
Nowak Filip
19.12.1990
1044
1
8
Bollog Jiří
21.07.2001
1044
1
9
Krahulec Jan (H)
27.08.2004
1044
1
10
Nowak Robert
06.03.1986
1044
1
11
Gruszkowski Martin
02.09.1974
1044
1
12
Pala Jakub (EU)
04.06.2001
1044
1
21
Czarnik Paulina (EU)
15.01.1994
80
20
22
Durska Emilia (EU)
23.03.2004
360
6
23
Planková Natalie (H)
16.08.2003
685
4
24
Kubačáková Laura (H)
11.06.2004
560
4
25
Bychkova Ekaterina (Z)
05.06.1985
1030
1
26
Šromová Hana
10.04.1978
1030
1
27
Monczková Pavla
18.10.1983
1030
1
28
Daníšková Tereza
24.07.2002
1030
1

Soupiska Beskydský tenisový klub

jméno
nar.
BH
1
Štaubert Jiří
01.02.1993
414
6
2
Komínek Martin
21.11.1970
545
4
3
Kubín Matěj (H)
15.05.2002
1044
1
4
Roháček Roman
02.05.1989
1044
1
5
Hustý Ladislav
06.12.1996
1044
1
6
Führer Tomáš
02.11.1998
1044
1
7
Kahanek Kryštof (H)
16.05.1999
1044
1
8
Závada Ondřej
11.02.1999
1044
1
9
Zavada Adam
30.04.2002
1044
1
10
Kaňák Andreas Ivo
26.06.2002
1044
1
11
Pekara Štěpán
26.02.2004
1044
1
12
Kulovaný Petr
17.09.2004
1044
1
21
Kurková Viktorie
04.05.2000
459
4
22
Fížová Vendula
22.10.2001
1030
1
23
Kurková Kateřina
06.02.2002
1030
1
24
Tomečková Hana
02.05.2002
1030
1
25
Sikorová Tereza
06.12.2004
1030
1
26
Juřičková Bára
07.04.2005
1030
1
27
Fuxová Zoe
24.03.2005
1030
1
28
Nečasová Natálie
18.08.2006
1030
1