Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní přebor 'B'

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Beskydský tenisový klub
Tisknout
6
0
38:16
84:36
605:359
12
2
TC Třinec
Tisknout
4
2
37:17
79:37
586:384
10
3
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
4
2
35:19
74:43
566:462
10
4
ITS Tennis Club, z.s.
Tisknout
5
1
27:27
59:61
513:516
10
5
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
25:29
51:61
439:506
9
6
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
47:75
441:578
7
7
Sokol Vrbno p.Pradědem
Tisknout
1
5
18:36
41:77
413:604
7
8
TK Bílovec
Tisknout
0
6
17:37
36:81
423:577
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
04.05.2019
12
Sokol Vrbno p.Pradědem Beskydský tenisový klub
3:6
7:15
68:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Darmovzal Dominik
4
Štaubert Jiří
6
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
2.
Polák Libor (H)
1
Kubín Matěj (H)
1
1:6
6:1
6:4
13
11
2
1
1
0
3.
Mecová Nikola (H)
3
Kurková Kateřina
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Krasová Klára (H)
4
Tomečková Hana
1
6:3
6:7
2:6
14
16
1
2
0
1
5.
Jarmar Vratislav
1
Roháček Roman
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Bartoněk Lukáš
1
Kahanek Kryštof (H)
1
2:6
6:4
6:0
14
10
2
1
1
0
7.
Mecová Nikola (H)
Krasová Klára (H)
3
4
Kurková Kateřina
Tomečková Hana
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Darmovzal Dominik
Polák Libor (H)
4
1
Štaubert Jiří
Kubín Matěj (H)
6
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
9.
Jarmar Vratislav
Bartoněk Lukáš
1
1
Roháček Roman
Kahanek Kryštof (H)
1
1
7:6
3:6
1:0
11
12
2
1
1
0
               
68
111
7
15
3
6

Soupiska Sokol Vrbno p.Pradědem

jméno
nar.
BH
1
Zavřel Lukáš (H)
07.01.1997
382
6
2
Darmovzal Dominik
06.06.1997
545
4
3
Polák Libor (H)
17.08.1998
1044
1
4
Jarmar Vratislav
24.07.1998
1044
1
5
Bartoněk Lukáš
10.10.1997
1044
1
6
Simon Vilém
30.11.1998
1044
1
7
Darmovzal Denis
17.07.2000
1044
1
8
Ondra Marek
24.04.2002
1044
1
9
Purzitidis Marek
02.06.2000
1044
1
21
Silka Klara (EU)
06.12.1999
195
12
22
Mecová Nikola (H)
07.04.1998
897
3
23
Krasová Klára (H)
27.10.2003
481
4

Soupiska Beskydský tenisový klub

jméno
nar.
BH
1
Štaubert Jiří
01.02.1993
414
6
2
Komínek Martin
21.11.1970
545
4
3
Kubín Matěj (H)
15.05.2002
1044
1
4
Roháček Roman
02.05.1989
1044
1
5
Hustý Ladislav
06.12.1996
1044
1
6
Führer Tomáš
02.11.1998
1044
1
7
Kahanek Kryštof (H)
16.05.1999
1044
1
8
Závada Ondřej
11.02.1999
1044
1
9
Zavada Adam
30.04.2002
1044
1
10
Kaňák Andreas Ivo
26.06.2002
1044
1
11
Pekara Štěpán
26.02.2004
1044
1
12
Kulovaný Petr
17.09.2004
1044
1
21
Kurková Viktorie
04.05.2000
459
4
22
Fížová Vendula
22.10.2001
1030
1
23
Kurková Kateřina
06.02.2002
1030
1
24
Tomečková Hana
02.05.2002
1030
1
25
Sikorová Tereza
06.12.2004
1030
1
26
Juřičková Bára
07.04.2005
1030
1
27
Fuxová Zoe
24.03.2005
1030
1
28
Nečasová Natálie
18.08.2006
1030
1