Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní přebor 'B'

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Beskydský tenisový klub
Tisknout
6
0
38:16
84:36
605:359
12
2
TC Třinec
Tisknout
4
2
37:17
79:37
586:384
10
3
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
4
2
35:19
74:43
566:462
10
4
ITS Tennis Club, z.s.
Tisknout
5
1
27:27
59:61
513:516
10
5
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
25:29
51:61
439:506
9
6
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
47:75
441:578
7
7
Sokol Vrbno p.Pradědem
Tisknout
1
5
18:36
41:77
413:604
7
8
TK Bílovec
Tisknout
0
6
17:37
36:81
423:577
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
1
TK Bílovec Městský tenisový klub Karviná A
3:6
6:13
75:92
Zápis o utkání - oficiální
2
ITS Tennis Club, z.s. Pašťa tenis, z.s.
7:2
14:5
112:59
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Vrbno p.Pradědem TC Třinec
1:8
3:16
52:111
Zápis o utkání - oficiální
4
Beskydský tenisový klub SK Vitality Slezsko o.s.
5:4
11:9
97:86
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2019
5
Městský tenisový klub Karviná A Beskydský tenisový klub
3:6
6:12
69:87
Zápis o utkání - oficiální
6
SK Vitality Slezsko o.s. Sokol Vrbno p.Pradědem
7:2
14:4
96:47
Zápis o utkání - oficiální
7
TC Třinec ITS Tennis Club, z.s.
4:5
10:11
96:102
Zápis o utkání - oficiální
8
Pašťa tenis, z.s. TK Bílovec
6:3
14:8
105:80
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2019
9
Pašťa tenis, z.s. Městský tenisový klub Karviná A
4:5
9:10
79:82
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Bílovec TC Třinec
2:7
4:15
53:98
Zápis o utkání - oficiální
11
ITS Tennis Club, z.s. SK Vitality Slezsko o.s.
5:4
11:10
104:90
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Vrbno p.Pradědem Beskydský tenisový klub
3:6
7:15
68:111
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2019
13
Městský tenisový klub Karviná A Sokol Vrbno p.Pradědem
6:3
12:6
94:77
Zápis o utkání - oficiální
14
Beskydský tenisový klub (s) ITS Tennis Club, z.s.
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Vitality Slezsko o.s. TK Bílovec
8:1
16:2
107:53
Zápis o utkání - oficiální
16
TC Třinec Pašťa tenis, z.s.
6:3
13:6
98:61
Zápis o utkání - oficiální
5
25.05.2019
17
TC Třinec Městský tenisový klub Karviná A
8:1
17:2
102:28
Zápis o utkání - oficiální
18
Pašťa tenis, z.s. SK Vitality Slezsko o.s.
2:7
7:14
80:99
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Bílovec Beskydský tenisový klub
4:5
8:12
79:95
Zápis o utkání - oficiální
20
ITS Tennis Club, z.s. Sokol Vrbno p.Pradědem
5:4
12:10
109:89
Zápis o utkání - oficiální
6
08.06.2019
21
Městský tenisový klub Karviná A ITS Tennis Club, z.s.
4:5
8:11
74:86
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol Vrbno p.Pradědem TK Bílovec
5:4
11:8
80:83
Zápis o utkání - oficiální
23
Beskydský tenisový klub Pašťa tenis, z.s.
7:2
16:6
107:57
Zápis o utkání - oficiální
24
SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec
5:4
11:8
88:81
Zápis o utkání - oficiální
7
15.06.2019
25
SK Vitality Slezsko o.s. Městský tenisový klub Karviná A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TC Třinec Beskydský tenisový klub
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
Pašťa tenis, z.s. Sokol Vrbno p.Pradědem
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
TK Bílovec ITS Tennis Club, z.s.
0:0