Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
3
0
26:1
53:4
342:128
6
2
TK Roja Příbram C
Tisknout
3
0
25:2
50:5
317:110
6
3
TK Hořovice B
Tisknout
3
0
22:5
44:13
296:157
6
4
Spartak Žebrák
Tisknout
1
2
11:16
24:34
201:244
4
5
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
1
2
6:21
15:45
178:323
4
6
Spartak Hořovice B
Tisknout
1
2
5:22
11:45
159:316
4
7
TJ ČECHIE Nový Jáchymov
Tisknout
0
3
10:17
22:35
218:258
3
8
TK Hořovice A
Tisknout
0
3
3:24
10:48
138:313
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
LTC Beroun, z.s. B Spartak Žebrák
5:4
11:10
87:89
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Hořovice A TK Roja Příbram C
1:8
2:16
41:105
Zápis o utkání - oficiální
3
Spartak Hořovice B SPORT EDEN Beroun
0:9
0:18
39:110
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ ČECHIE Nový Jáchymov TK Hořovice B
3:6
6:12
63:90
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
Spartak Žebrák TJ ČECHIE Nový Jáchymov
6:3
12:7
77:59
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Hořovice B Spartak Hořovice B
9:0
18:0
110:29
Zápis o utkání - oficiální
7
SPORT EDEN Beroun TK Hořovice A
9:0
18:1
112:32
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Roja Příbram C LTC Beroun, z.s. B
9:0
18:1
114:34
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
TK Roja Příbram C Spartak Žebrák
8:1
16:2
98:35
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Beroun, z.s. B SPORT EDEN Beroun
1:8
3:17
57:120
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Hořovice A TK Hořovice B
2:7
7:14
65:96
Zápis o utkání - oficiální
12
Spartak Hořovice B TJ ČECHIE Nový Jáchymov
5:4
11:9
91:96
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Spartak Žebrák Spartak Hořovice B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
TJ ČECHIE Nový Jáchymov TK Hořovice A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
TK Hořovice B LTC Beroun, z.s. B
0:0
 
 
 
16
SPORT EDEN Beroun TK Roja Příbram C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
SPORT EDEN Beroun Spartak Žebrák
0:0
 
 
 
18
TK Roja Příbram C TK Hořovice B
0:0
 
 
 
19
LTC Beroun, z.s. B TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0:0
 
 
 
20
TK Hořovice A Spartak Hořovice B
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Spartak Žebrák TK Hořovice A
0:0
 
 
 
22
Spartak Hořovice B LTC Beroun, z.s. B
0:0
 
 
 
23
TJ ČECHIE Nový Jáchymov TK Roja Příbram C
0:0
 
 
 
24
TK Hořovice B SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TK Hořovice B Spartak Žebrák
0:0
 
 
 
26
SPORT EDEN Beroun TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0:0
 
 
 
27
TK Roja Příbram C Spartak Hořovice B
0:0
 
 
 
28
LTC Beroun, z.s. B TK Hořovice A
0:0