Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Čáslav
Tisknout
3
0
19:8
39:17
285:183
6
2
I. ČLTPK Čerčany B
Tisknout
2
1
16:11
33:23
265:222
5
3
LTC Kolín C
Tisknout
2
1
15:12
33:26
278:264
5
4
LTC Kolín D
Tisknout
2
1
14:13
29:31
246:255
5
5
Sparta Kutná Hora
Tisknout
1
2
13:14
29:31
257:259
4
6
TK Hrušov
Tisknout
1
2
12:15
28:32
245:265
4
7
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tisknout
1
2
11:16
26:34
240:273
4
8
TK Benešov C
Tisknout
0
3
8:19
16:39
197:292
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
TK Hrušov TJ Meteor Stříbrná Skalice
4:5
8:12
77:96
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Čáslav Sparta Kutná Hora
6:3
12:7
99:79
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Kolín C LTC Kolín D
3:6
8:13
82:100
Zápis o utkání - oficiální
4
I. ČLTPK Čerčany B TK Benešov C
8:1
16:2
103:50
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TJ Meteor Stříbrná Skalice I. ČLTPK Čerčany B
3:6
7:12
74:90
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Benešov C LTC Kolín C
4:5
8:11
92:98
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Kolín D TK Čáslav
2:7
4:15
49:95
Zápis o utkání - oficiální
8
Sparta Kutná Hora TK Hrušov
4:5
8:12
72:90
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
Sparta Kutná Hora TJ Meteor Stříbrná Skalice
6:3
14:7
106:70
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Hrušov LTC Kolín D
3:6
8:12
78:97
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Čáslav TK Benešov C
6:3
12:6
91:55
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Kolín C I. ČLTPK Čerčany B
7:2
14:5
98:72
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TJ Meteor Stříbrná Skalice LTC Kolín C
0:0
 
 
 
14
I. ČLTPK Čerčany B TK Čáslav
0:0
 
 
 
15
TK Benešov C TK Hrušov
0:0
 
 
 
16
LTC Kolín D Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
LTC Kolín D TJ Meteor Stříbrná Skalice
0:0
 
 
 
18
Sparta Kutná Hora TK Benešov C
0:0
 
 
 
19
TK Hrušov I. ČLTPK Čerčany B
0:0
 
 
 
20
TK Čáslav LTC Kolín C
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TJ Meteor Stříbrná Skalice TK Čáslav
0:0
 
 
 
22
LTC Kolín C TK Hrušov
0:0
 
 
 
23
I. ČLTPK Čerčany B Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
24
TK Benešov C LTC Kolín D
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TK Benešov C TJ Meteor Stříbrná Skalice
0:0
 
 
 
26
LTC Kolín D I. ČLTPK Čerčany B
0:0
 
 
 
27
Sparta Kutná Hora LTC Kolín C
0:0
 
 
 
28
TK Hrušov TK Čáslav
0:0