Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

10 - III. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
5
0
35:10
75:26
533:338
10
2
TJ Měchenice B
Tisknout
5
0
33:12
68:26
462:265
10
3
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
3
2
25:20
53:44
412:382
8
4
Spartak Hořovice
Tisknout
3
2
20:25
46:54
435:443
8
5
Baník Příbram B
Tisknout
2
3
19:26
41:59
357:464
7
6
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
1
4
19:26
45:55
384:417
6
7
Spartak Rožmitál B
Tisknout
1
4
18:27
40:60
382:476
6
8
TK Týnec nad Sázavou B
Tisknout
0
5
11:34
26:70
289:469
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
Spartak Rožmitál B Sportclub Řevnice, z.s.
2:7
5:14
72:99
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Týnec nad Sázavou B Baník Příbram B
4:5
10:10
79:64
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Jílové TK Spartak Hořovice
4:5
10:11
78:83
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Sokol Dobřichovice TJ Měchenice B
3:6
6:12
51:83
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
Sportclub Řevnice, z.s. TJ Sokol Dobřichovice
8:1
16:3
105:59
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Měchenice B TJ Sokol Jílové TK
6:3
12:7
82:56
Zápis o utkání - oficiální
7
Spartak Hořovice TK Týnec nad Sázavou B
5:4
11:8
94:71
Zápis o utkání - oficiální
8
Baník Příbram B Spartak Rožmitál B
5:4
11:9
88:78
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
Baník Příbram B Sportclub Řevnice, z.s.
4:5
9:13
74:103
Zápis o utkání - oficiální
10
Spartak Rožmitál B Spartak Hořovice
6:3
12:8
101:93
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Týnec nad Sázavou B TJ Měchenice B
1:8
2:16
41:100
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Jílové TK TJ Sokol Dobřichovice
3:6
8:12
80:90
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Sportclub Řevnice, z.s. TJ Sokol Jílové TK
7:2
15:5
109:67
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Sokol Dobřichovice TK Týnec nad Sázavou B
9:0
18:1
108:45
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Měchenice B Spartak Rožmitál B
6:3
13:7
92:62
Zápis o utkání - oficiální
16
Spartak Hořovice Baník Příbram B
6:3
12:7
99:76
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Spartak Hořovice Sportclub Řevnice, z.s.
1:8
4:17
66:117
Zápis o utkání - oficiální
18
Baník Příbram B TJ Měchenice B
2:7
4:15
55:105
Zápis o utkání - oficiální
19
Spartak Rožmitál B TJ Sokol Dobřichovice
3:6
7:14
69:104
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Týnec nad Sázavou B TJ Sokol Jílové TK
2:7
5:15
53:103
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Sportclub Řevnice, z.s. TK Týnec nad Sázavou B
0:0
 
 
 
22
TJ Sokol Jílové TK Spartak Rožmitál B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TJ Sokol Dobřichovice Baník Příbram B
0:0
 
 
 
24
TJ Měchenice B Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TJ Měchenice B Sportclub Řevnice, z.s.
0:0
 
 
 
26
Spartak Hořovice TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
 
27
Baník Příbram B TJ Sokol Jílové TK
0:0
 
 
 
28
Spartak Rožmitál B TK Týnec nad Sázavou B
0:0