Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

08 - III. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Hvězda Kladno
Tisknout
6
0
33:21
66:49
529:441
12
2
Sokol Nové Strašecí
Tisknout
5
1
40:14
83:32
578:347
11
3
TJ TK Neratovice
Tisknout
4
2
27:27
59:58
502:503
10
4
LTC Rakovník
Tisknout
3
3
32:22
65:45
484:435
9
5
LTC Rudná C
Tisknout
3
3
30:24
66:48
563:447
9
6
LTC Rudná D
Tisknout
2
4
23:31
47:67
413:526
8
7
TK Tenisek Buštěhrad
Tisknout
1
5
22:32
47:65
443:503
7
8
F.H.TK Dobřichovice C
Tisknout
0
6
9:45
21:90
288:598
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
TJ TK Neratovice TK Tenisek Buštěhrad
6:3
12:7
95:80
Zápis o utkání - oficiální
2
F.H.TK Dobřichovice C Sokol Nové Strašecí
0:9
1:18
20:107
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Rudná C LTC Rudná D
7:2
15:4
109:51
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Rakovník TJ Hvězda Kladno
3:6
6:12
67:85
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TK Tenisek Buštěhrad LTC Rakovník
2:7
4:14
62:95
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Hvězda Kladno LTC Rudná C
5:4
9:11
84:96
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Rudná D F.H.TK Dobřichovice C
6:3
12:6
93:70
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Nové Strašecí TJ TK Neratovice
8:1
17:3
110:53
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
Sokol Nové Strašecí TK Tenisek Buštěhrad
7:2
14:4
102:55
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ TK Neratovice LTC Rudná D
5:4
12:7
86:56
Zápis o utkání - oficiální
11
F.H.TK Dobřichovice C TJ Hvězda Kladno
3:6
7:12
56:93
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Rudná C LTC Rakovník
3:6
6:12
73:88
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TK Tenisek Buštěhrad LTC Rudná C
3:6
6:12
59:90
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Rakovník F.H.TK Dobřichovice C
8:1
16:2
100:49
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Hvězda Kladno TJ TK Neratovice
5:4
10:8
83:72
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Rudná D Sokol Nové Strašecí
2:7
5:14
67:92
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
LTC Rudná D TK Tenisek Buštěhrad
6:3
12:8
81:75
Zápis o utkání - oficiální
18
Sokol Nové Strašecí TJ Hvězda Kladno
4:5
10:11
85:90
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ TK Neratovice LTC Rakovník
5:4
11:9
84:72
Zápis o utkání - oficiální
20
F.H.TK Dobřichovice C LTC Rudná C
2:7
4:14
53:93
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TK Tenisek Buštěhrad F.H.TK Dobřichovice C
9:0
18:1
112:40
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Rudná C TJ TK Neratovice
3:6
8:13
102:112
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Rakovník Sokol Nové Strašecí
4:5
8:10
62:82
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Hvězda Kladno LTC Rudná D
6:3
12:7
94:65
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TJ Hvězda Kladno TK Tenisek Buštěhrad
0:0
 
 
 
26
LTC Rudná D LTC Rakovník
0:0
 
 
 
27
Sokol Nové Strašecí LTC Rudná C
0:0
 
 
 
28
TJ TK Neratovice F.H.TK Dobřichovice C
0:0