Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

04 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Rudná B
Tisknout
6
0
37:17
78:39
585:393
12
2
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
4
2
31:23
70:58
558:510
10
3
TO SK Mělník B
Tisknout
3
3
28:26
63:55
514:479
9
4
LTC Beroun
Tisknout
3
3
28:26
61:65
541:574
9
5
Sokol Buštěhrad
Tisknout
3
3
27:27
62:57
564:514
9
6
TJ Kralupy o.s.
Tisknout
3
3
25:29
59:65
499:557
9
7
Tenisový klub Černošice B
Tisknout
2
4
21:33
52:71
520:545
8
8
Sokol Libiš
Tisknout
0
6
19:35
42:77
383:592
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
Tenisový klub Černošice B LTC Beroun
3:6
8:12
86:89
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Kralupy o.s. Sokol Buštěhrad
5:4
11:10
102:108
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Rudná B Lokomotiva Beroun B
5:4
11:8
87:70
Zápis o utkání - oficiální
4
TO SK Mělník B Sokol Libiš
6:3
13:6
96:56
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
LTC Beroun TO SK Mělník B
6:3
13:10
104:92
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Libiš LTC Rudná B
2:7
5:14
56:104
Zápis o utkání - oficiální
7
Lokomotiva Beroun B TJ Kralupy o.s.
7:2
16:7
111:65
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Buštěhrad Tenisový klub Černošice B
8:1
16:2
105:55
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
Sokol Buštěhrad LTC Beroun
3:6
8:13
94:111
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisový klub Černošice B Lokomotiva Beroun B
4:5
11:12
109:117
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Kralupy o.s. Sokol Libiš
6:3
14:7
102:65
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Rudná B TO SK Mělník B
6:3
12:6
84:67
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
LTC Beroun LTC Rudná B
3:6
7:13
67:107
Zápis o utkání - oficiální
14
TO SK Mělník B TJ Kralupy o.s.
6:3
13:7
93:75
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Libiš Tenisový klub Černošice B
4:5
9:12
64:101
Zápis o utkání - oficiální
16
Lokomotiva Beroun B Sokol Buštěhrad
4:5
9:12
67:97
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Lokomotiva Beroun B LTC Beroun
5:4
12:10
96:88
Zápis o utkání - oficiální
18
Sokol Buštěhrad Sokol Libiš
5:4
11:8
92:78
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisový klub Černošice B TO SK Mělník B
6:3
12:7
92:65
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Kralupy o.s. LTC Rudná B
3:6
6:13
56:98
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
LTC Beroun TJ Kralupy o.s.
3:6
6:14
82:99
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Rudná B Tenisový klub Černošice B
7:2
15:7
105:77
Zápis o utkání - oficiální
23
TO SK Mělník B Sokol Buštěhrad
7:2
14:5
101:68
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Libiš Lokomotiva Beroun B
3:6
7:13
64:97
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
Sokol Libiš LTC Beroun
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Beroun B TO SK Mělník B
0:0
 
 
 
27
Sokol Buštěhrad LTC Rudná B
0:0
 
 
 
28
Tenisový klub Černošice B TJ Kralupy o.s.
0:0