Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
7
LTC Rudná SK Tenis Kladno
4:5
10:10
92:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sýkora Martin
6
Tauber Václav
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Jiras Zbyněk (H)
6
Zahradník Jakub
1
4:6
6:2
6:7
16
15
1
2
0
1
3.
Heclová Tereza
6
Jonášová Kristýna
12
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
4.
Timková Miriam (EU)
1
Kleisnerová Jana
9
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Hotovec Petr
3
Kruliš Václav
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Mlíkovský David (H)
1
Tauber Ladislav
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
7.
Heclová Tereza
Timková Miriam (EU)
6
1
Jonášová Kristýna
Kleisnerová Jana
12
9
3:6
7:5
0:1
10
12
1
2
0
1
8.
Sýkora Martin
Hotovec Petr
6
3
Tauber Václav
Kruliš Václav
4
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
9.
Jiras Zbyněk (H)
Mlíkovský David (H)
6
1
Zahradník Jakub
Tauber Ladislav
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
92
85
10
10
4
5

Soupiska LTC Rudná

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Martin
16.12.1989
354
6
2
Jiras Zbyněk (H)
14.08.1975
417
6
3
Hotovec Petr
12.09.1970
914
3
4
Mlíkovský David (H)
11.02.1996
1044
1
5
Jiras Martin (H)
12.02.1999
1044
1
6
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1044
1
7
Brůha Dominik
15.11.1976
1044
1
8
Brabec Jan
04.07.1957
1044
1
9
Svatoň Václav
08.03.1970
1044
1
21
Mrázová Pavla
24.05.1964
225
9
22
Heclová Tereza
25.05.1979
452
6
23
Brabcová Pavlína
20.02.1966
529
4
24
Dlouhá Zuzana
20.07.1977
1030
1
25
Timková Miriam (EU)
26.02.1999
1030
1

Soupiska SK Tenis Kladno

jméno
nar.
BH
1
Tauber Václav
03.06.2002
668
4
2
Adam Filip
21.02.2004
1044
1
3
Hoffmann Petr
21.03.1977
1044
1
4
Zahradník Jakub
22.05.1976
1044
1
5
Kruliš Václav
07.03.1982
1044
1
6
Tauber Ladislav
27.07.1970
1044
1
7
Hrudka Jan
01.09.1974
1044
1
8
Liška Vojtěch
31.03.2000
1044
1
9
Kafka Tomáš
28.10.2004
1044
1
10
Hořejšek Jan
03.01.1998
1044
1
11
Wimmer Jakub
24.12.1986
1044
1
12
Povolný Adam
18.07.2000
1044
1
21
Jonášová Kristýna
02.08.1994
190
12
22
Kleisnerová Jana
22.04.1999
237
9
23
Tauberová Antonie
10.01.2000
427
6
24
Machačová Nikol
12.05.2003
1030
1
25
Hniličková Barbora
19.06.2001
1030
1
26
Vlasatá Kateřina
17.09.2004
1030
1
27
Kudláčková Zuzana
28.10.2006
1030
1