Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
6
F.H.TK Dobřichovice B Lokomotiva Beroun
5:2
11:5
84:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šmída Daniel
6
Potůček Adam
6
6:7
6:3
3:6
15
16
1
2
0
1
2.
Šmída David
4
Slezák Ondřej (H)
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
3.
Králová Lucie
12
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Rundová Stella Viktorie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Král David
3
Vilím Jakub
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
6.
Doubek Vojtěch
1
Merhaut Jan
1
1:6
6:3
6:4
13
13
2
1
1
0
7.
Králová Lucie
Rundová Stella Viktorie
12
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
84
45
11
5
5
2

Soupiska F.H.TK Dobřichovice B

jméno
nar.
BH
1
Dybal Tomáš
08.10.1999
589
4
2
Šmída Daniel
04.09.1998
342
6
3
Šmída David
04.09.1998
707
4
4
Šmída Marek
14.04.1975
377
6
5
Král David
14.01.2002
890
3
6
Světlík Pavel
29.12.1990
1044
1
7
Trefil Jiří
15.06.1974
1044
1
8
Vízner Daniel
09.07.1998
1044
1
9
Lukáš Petr
20.06.1966
1044
1
10
Šmída Lucas
30.10.2003
1044
1
11
Cihelka Jan
16.10.2002
1044
1
12
Doubek Vojtěch
16.08.2005
1044
1
21
Králová Lucie
27.09.2000
173
12
22
Belejová Iva
30.03.1993
529
4
23
Pavlíková Denisa
10.10.1984
1030
1
24
Šarochová Barbora
04.08.2002
1030
1
25
Mlezivová Karolína
22.03.2001
1030
1
26
Hávová Tereza
12.04.1987
1030
1
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
1030
1
28
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
1030
1

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1