Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
4
LTC Slovan Kladno B F.H.TK Dobřichovice B
5:4
11:9
94:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiala Jan
4
Šmída David
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Maršoun Marek
3
Světlík Pavel
1
2:6
6:3
6:1
14
10
2
1
1
0
3.
Pleticha Petr
3
Cihelka Jan
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Sembdner Adam
1
Doubek Vojtěch
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Leipnerová Anna
4
Králová Lucie
12
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
6.
Baničová Adela
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Leipnerová Anna
Baničová Adela
4
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Fiala Jan
Maršoun Marek
4
3
Šmída David
Cihelka Jan
4
1
6:7
5:7
 
11
14
0
2
0
1
9.
Pleticha Petr
Sembdner Adam
3
1
Světlík Pavel
Doubek Vojtěch
1
1
6:7
6:2
0:1
12
10
1
2
0
1
               
94
65
11
9
5
4

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
479
4
2
Maršoun Marek
19.11.1991
954
3
3
Pleticha Petr
27.11.1991
863
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
479
4
5
Sembdner Adam
02.09.2004
1044
1
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1044
1
7
Jirák Adam
14.07.2004
1044
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
501
4
22
Leipnerová Anna
29.05.2003
653
4
23
Baničová Adela
14.02.2006
1030
1
24
Lakomá Klára
17.04.2006
1030
1

Soupiska F.H.TK Dobřichovice B

jméno
nar.
BH
1
Dybal Tomáš
08.10.1999
589
4
2
Šmída Daniel
04.09.1998
342
6
3
Šmída David
04.09.1998
707
4
4
Šmída Marek
14.04.1975
377
6
5
Král David
14.01.2002
890
3
6
Světlík Pavel
29.12.1990
1044
1
7
Trefil Jiří
15.06.1974
1044
1
8
Vízner Daniel
09.07.1998
1044
1
9
Lukáš Petr
20.06.1966
1044
1
10
Šmída Lucas
30.10.2003
1044
1
11
Cihelka Jan
16.10.2002
1044
1
12
Doubek Vojtěch
16.08.2005
1044
1
21
Králová Lucie
27.09.2000
173
12
22
Belejová Iva
30.03.1993
529
4
23
Pavlíková Denisa
10.10.1984
1030
1
24
Šarochová Barbora
04.08.2002
1030
1
25
Mlezivová Karolína
22.03.2001
1030
1
26
Hávová Tereza
12.04.1987
1030
1
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
1030
1
28
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
1030
1