Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
6
1
44:19
91:46
667:478
13
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
6
1
36:27
81:65
676:602
13
3
LTC Rudná
Tisknout
5
2
40:23
86:51
650:479
12
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
4
32:29
70:64
541:528
10
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
25:38
55:80
548:619
10
6
Lokomotiva Beroun
Tisknout
2
5
28:33
61:71
520:565
9
7
TK Stochov
Tisknout
2
5
20:43
51:92
515:705
9
8
TK Březnice B
Tisknout
1
6
25:38
54:80
487:628
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
27
TK Stochov Lokomotiva Beroun
2:7
7:15
74:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dlouhý Radek
6
6:4
4:6
4:6
14
16
1
2
0
1
2.
Žák Roman
4
Slezák Ondřej (H)
1
2:6
6:1
6:3
14
10
2
1
1
0
3.
Albertová Beata
4
Zýtová Julie
12
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Škachová Magdaléna (H)
9
Kupková Lucie
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Velc Tomáš
3
Vilím Jakub
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Franc Jaroslav (H)
1
Merhaut Jan
1
6:4
3:6
6:7
15
17
1
2
0
1
7.
Albertová Beata
Škachová Magdaléna (H)
4
9
Zýtová Julie
Kupková Lucie
12
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Dlouhý Radek
Žák Roman
6
4
Potůček Adam
Slezák Ondřej (H)
6
1
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
9.
Velc Tomáš
Franc Jaroslav (H)
3
1
Vilím Jakub
Merhaut Jan
1
1
6:1
0:6
0:1
6
8
1
2
0
1
               
74
107
7
15
2
7

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Paták Michal
03.08.1989
863
3
2
Dlouhý Radek
14.11.1984
342
6
3
Žák Roman
03.09.1980
581
4
4
Velc Tomáš
03.04.1991
784
3
5
Franc Jaroslav (H)
15.01.1986
1044
1
6
Matoušek Radek
06.07.1975
1044
1
7
Ulman Michal
04.07.1976
1044
1
8
Pejša Michal
25.05.1981
1044
1
9
Milfait Michal
30.06.1980
1044
1
10
Zíka Ondřej
04.07.1973
1044
1
21
Albertová Beata
21.12.1991
653
4
22
Škachová Magdaléna (H)
08.12.2003
247
9
23
Kyrych Michaela
24.11.1983
631
4
24
Rubešová Sabina (H)
24.12.1995
973
3
25
Hofmanová Hana (H)
01.09.2004
1030
1

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1