Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
23
LTC Slovan Kladno B TK Stochov
3:6
7:12
83:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiala Jan
4
Dlouhý Radek
6
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Kothera Martin
4
Žák Roman
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Sembdner Adam
1
Velc Tomáš
3
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Hrabík Jáchym
1
Franc Jaroslav (H)
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Vachtlová Jana
4
Albertová Beata
4
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Leipnerová Anna
4
Škachová Magdaléna (H)
9
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Kothera Martin
Sembdner Adam
4
1
Žák Roman
Velc Tomáš
4
3
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
8.
Fiala Jan
Hrabík Jáchym
4
1
Dlouhý Radek
Franc Jaroslav (H)
6
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
9.
Vachtlová Jana
Leipnerová Anna
4
4
Albertová Beata
Škachová Magdaléna (H)
4
9
6:7
6:3
0:1
12
11
1
2
0
1
               
83
95
7
12
3
6

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
479
4
2
Maršoun Marek
19.11.1991
954
3
3
Pleticha Petr
27.11.1991
863
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
479
4
5
Sembdner Adam
02.09.2004
1044
1
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1044
1
7
Jirák Adam
14.07.2004
1044
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
501
4
22
Leipnerová Anna
29.05.2003
653
4
23
Baničová Adela
14.02.2006
1030
1
24
Lakomá Klára
17.04.2006
1030
1

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Paták Michal
03.08.1989
863
3
2
Dlouhý Radek
14.11.1984
342
6
3
Žák Roman
03.09.1980
581
4
4
Velc Tomáš
03.04.1991
784
3
5
Franc Jaroslav (H)
15.01.1986
1044
1
6
Matoušek Radek
06.07.1975
1044
1
7
Ulman Michal
04.07.1976
1044
1
8
Pejša Michal
25.05.1981
1044
1
9
Milfait Michal
30.06.1980
1044
1
10
Zíka Ondřej
04.07.1973
1044
1
21
Albertová Beata
21.12.1991
653
4
22
Škachová Magdaléna (H)
08.12.2003
247
9
23
Kyrych Michaela
24.11.1983
631
4
24
Rubešová Sabina (H)
24.12.1995
973
3
25
Hofmanová Hana (H)
01.09.2004
1030
1