Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Černošice
Tisknout
6
1
36:27
81:65
676:602
13
2
LTC Rudná
Tisknout
5
2
40:23
86:51
650:479
12
3
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
4
32:29
70:64
541:528
10
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
25:38
55:80
548:619
10
6
Lokomotiva Beroun
Tisknout
2
5
28:33
61:71
520:565
9
7
TK Stochov
Tisknout
2
5
20:43
51:92
515:705
9
8
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
22
Lokomotiva Beroun TK Březnice B
3:6
7:12
64:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Potůček Adam
6
Bezemek Petr (H)
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Slezák Ondřej (H)
1
Burian Vojtěch (H)
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Zýtová Julie
12
Vaníčková Lucie
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Kupková Lucie
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Vilím Jakub
1
Kolebaba Jakub
3
1:6
6:3
0:6
7
15
1
2
0
1
6.
Sýkora Ivan
1
Matyáš Miroslav
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Zýtová Julie
Kupková Lucie
12
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Potůček Adam
Slezák Ondřej (H)
6
1
Bezemek Petr (H)
Burian Vojtěch (H)
6
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Vilím Jakub
Sýkora Ivan
1
1
Kolebaba Jakub
Matyáš Miroslav
3
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
64
76
7
12
3
6

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1

Soupiska TK Březnice B

jméno
nar.
BH
1
Bezemek Petr (H)
18.03.1997
414
6
2
Burian Vojtěch (H)
21.04.2003
575
4
3
Beneš Martin (H)
07.02.2004
407
6
4
Kolebaba Jakub
17.03.1993
890
3
5
Matyáš Miroslav
22.01.1988
695
4
6
Růžička Tomáš (H)
14.01.2004
974
3
7
Stibůrek Jiří
30.12.1992
1044
1
8
Kasík Václav
05.08.1975
1044
1
9
Kupka Tomáš
16.12.1975
1044
1
10
Doul Tomáš
17.05.1973
1044
1
11
Nusl Adam
18.09.1985
1044
1
12
Neumann Miroslav
22.08.1970
1044
1
21
Sudiková Dominika
03.05.2004
364
6
22
Vaníčková Lucie
18.06.1972
631
4
23
Kymplová Jaroslava
08.02.1971
259
9
24
Mlynářová Radka
02.07.1965
544
4
25
Hrušková Katka
23.03.2001
1030
1
26
Hrušková Ivana
21.09.1996
1030
1