Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
20
SK Tenis Kladno Lokomotiva Beroun
7:2
14:5
97:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tauber Václav
4
Potůček Adam
6
3:6
6:4
6:3
15
13
2
1
1
0
2.
Hoffmann Petr
1
Loužecký Jan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Zahradník Jakub
1
Slezák Ondřej (H)
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Kruliš Václav
1
Merhaut Jan
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
5.
Kleisnerová Jana
9
Zýtová Julie
12
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Machačová Nikol
1
Kupková Lucie
4
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Tauber Václav
Hoffmann Petr
4
1
Potůček Adam
Slezák Ondřej (H)
6
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
8.
Zahradník Jakub
Kruliš Václav
1
1
Loužecký Jan
Merhaut Jan
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Kleisnerová Jana
Machačová Nikol
9
1
Zýtová Julie
Kupková Lucie
12
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
97
60
14
5
7
2

Soupiska SK Tenis Kladno

jméno
nar.
BH
1
Tauber Václav
03.06.2002
668
4
2
Adam Filip
21.02.2004
1044
1
3
Hoffmann Petr
21.03.1977
1044
1
4
Zahradník Jakub
22.05.1976
1044
1
5
Kruliš Václav
07.03.1982
1044
1
6
Tauber Ladislav
27.07.1970
1044
1
7
Hrudka Jan
01.09.1974
1044
1
8
Liška Vojtěch
31.03.2000
1044
1
9
Kafka Tomáš
28.10.2004
1044
1
10
Hořejšek Jan
03.01.1998
1044
1
11
Wimmer Jakub
24.12.1986
1044
1
12
Povolný Adam
18.07.2000
1044
1
21
Jonášová Kristýna
02.08.1994
190
12
22
Kleisnerová Jana
22.04.1999
237
9
23
Tauberová Antonie
10.01.2000
427
6
24
Machačová Nikol
12.05.2003
1030
1
25
Hniličková Barbora
19.06.2001
1030
1
26
Vlasatá Kateřina
17.09.2004
1030
1
27
Kudláčková Zuzana
28.10.2006
1030
1

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1