Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
2
SK Tenis Kladno TK Stochov
8:1
16:4
109:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tauber Václav
4
Paták Michal
3
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Zahradník Jakub
1
Dlouhý Radek
6
2:6
6:2
6:0
14
8
2
1
1
0
3.
Jonášová Kristýna
12
Albertová Beata
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Kleisnerová Jana
9
Škachová Magdaléna (H)
9
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
5.
Kruliš Václav
1
Žák Roman
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Tauber Ladislav
1
Franc Jaroslav (H)
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Tauber Václav
Kruliš Václav
4
1
Dlouhý Radek
Franc Jaroslav (H)
6
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Hrudka Jan
Hoffmann Petr
1
1
Paták Michal
Žák Roman
3
4
2:6
6:2
6:2
14
10
2
1
1
0
9.
Jonášová Kristýna
Kleisnerová Jana
12
9
Albertová Beata
Škachová Magdaléna (H)
4
9
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
109
57
16
4
8
1

Soupiska SK Tenis Kladno

jméno
nar.
BH
1
Tauber Václav
03.06.2002
668
4
2
Adam Filip
21.02.2004
1044
1
3
Hoffmann Petr
21.03.1977
1044
1
4
Zahradník Jakub
22.05.1976
1044
1
5
Kruliš Václav
07.03.1982
1044
1
6
Tauber Ladislav
27.07.1970
1044
1
7
Hrudka Jan
01.09.1974
1044
1
8
Liška Vojtěch
31.03.2000
1044
1
9
Kafka Tomáš
28.10.2004
1044
1
10
Hořejšek Jan
03.01.1998
1044
1
11
Wimmer Jakub
24.12.1986
1044
1
12
Povolný Adam
18.07.2000
1044
1
21
Jonášová Kristýna
02.08.1994
190
12
22
Kleisnerová Jana
22.04.1999
237
9
23
Tauberová Antonie
10.01.2000
427
6
24
Machačová Nikol
12.05.2003
1030
1
25
Hniličková Barbora
19.06.2001
1030
1
26
Vlasatá Kateřina
17.09.2004
1030
1
27
Kudláčková Zuzana
28.10.2006
1030
1

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Paták Michal
03.08.1989
863
3
2
Dlouhý Radek
14.11.1984
342
6
3
Žák Roman
03.09.1980
581
4
4
Velc Tomáš
03.04.1991
784
3
5
Franc Jaroslav (H)
15.01.1986
1044
1
6
Matoušek Radek
06.07.1975
1044
1
7
Ulman Michal
04.07.1976
1044
1
8
Pejša Michal
25.05.1981
1044
1
9
Milfait Michal
30.06.1980
1044
1
10
Zíka Ondřej
04.07.1973
1044
1
21
Albertová Beata
21.12.1991
653
4
22
Škachová Magdaléna (H)
08.12.2003
247
9
23
Kyrych Michaela
24.11.1983
631
4
24
Rubešová Sabina (H)
24.12.1995
973
3
25
Hofmanová Hana (H)
01.09.2004
1030
1