Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
19
TK Březnice B LTC Slovan Kladno B
3:6
7:12
75:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kolebaba Jakub
3
Maršoun Marek
3
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
2.
Růžička Tomáš (H)
3
Kothera Martin
4
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Sudiková Dominika
6
Vachtlová Jana
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Vaníčková Lucie
4
Leipnerová Anna
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Kasík Václav
1
Sembdner Adam
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
6.
Neumann Miroslav
1
Hrabík Jáchym
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Sudiková Dominika
Vaníčková Lucie
6
4
Vachtlová Jana
Leipnerová Anna
4
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Kolebaba Jakub
Růžička Tomáš (H)
3
3
Maršoun Marek
Kothera Martin
3
4
2:6
7:6
3:10
12
22
1
2
0
1
9.
Kasík Václav
Neumann Miroslav
1
1
Sembdner Adam
Hrabík Jáchym
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
75
101
7
12
3
6

Soupiska TK Březnice B

jméno
nar.
BH
1
Bezemek Petr (H)
18.03.1997
414
6
2
Burian Vojtěch (H)
21.04.2003
575
4
3
Beneš Martin (H)
07.02.2004
407
6
4
Kolebaba Jakub
17.03.1993
890
3
5
Matyáš Miroslav
22.01.1988
695
4
6
Růžička Tomáš (H)
14.01.2004
974
3
7
Stibůrek Jiří
30.12.1992
1044
1
8
Kasík Václav
05.08.1975
1044
1
9
Kupka Tomáš
16.12.1975
1044
1
10
Doul Tomáš
17.05.1973
1044
1
11
Nusl Adam
18.09.1985
1044
1
12
Neumann Miroslav
22.08.1970
1044
1
21
Sudiková Dominika
03.05.2004
364
6
22
Vaníčková Lucie
18.06.1972
631
4
23
Kymplová Jaroslava
08.02.1971
259
9
24
Mlynářová Radka
02.07.1965
544
4
25
Hrušková Katka
23.03.2001
1030
1
26
Hrušková Ivana
21.09.1996
1030
1

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
479
4
2
Maršoun Marek
19.11.1991
954
3
3
Pleticha Petr
27.11.1991
863
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
479
4
5
Sembdner Adam
02.09.2004
1044
1
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1044
1
7
Jirák Adam
14.07.2004
1044
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
501
4
22
Leipnerová Anna
29.05.2003
653
4
23
Baničová Adela
14.02.2006
1030
1
24
Lakomá Klára
17.04.2006
1030
1