Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Černošice
Tisknout
6
1
36:27
81:65
676:602
13
2
LTC Rudná
Tisknout
5
2
40:23
86:51
650:479
12
3
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
4
32:29
70:64
541:528
10
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
25:38
55:80
548:619
10
6
Lokomotiva Beroun
Tisknout
2
5
28:33
61:71
520:565
9
7
TK Stochov
Tisknout
2
5
20:43
51:92
515:705
9
8
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
18
TK Stochov F.H.TK Dobřichovice B
2:7
5:14
63:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Paták Michal
3
Dybal Tomáš
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Dlouhý Radek
6
Král David
3
3:6
6:4
3:6
12
16
1
2
0
1
3.
Albertová Beata
4
Králová Lucie
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Škachová Magdaléna (H)
9
Belejová Iva
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Žák Roman
4
Světlík Pavel
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Franc Jaroslav (H)
1
Doubek Vojtěch
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Albertová Beata
Škachová Magdaléna (H)
4
9
Králová Lucie
Belejová Iva
12
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Žák Roman
Dlouhý Radek
4
6
Dybal Tomáš
Světlík Pavel
4
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Paták Michal
Franc Jaroslav (H)
3
1
Král David
Doubek Vojtěch
3
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
63
103
5
14
2
7

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Paták Michal
03.08.1989
863
3
2
Dlouhý Radek
14.11.1984
342
6
3
Žák Roman
03.09.1980
581
4
4
Velc Tomáš
03.04.1991
784
3
5
Franc Jaroslav (H)
15.01.1986
1044
1
6
Matoušek Radek
06.07.1975
1044
1
7
Ulman Michal
04.07.1976
1044
1
8
Pejša Michal
25.05.1981
1044
1
9
Milfait Michal
30.06.1980
1044
1
10
Zíka Ondřej
04.07.1973
1044
1
21
Albertová Beata
21.12.1991
653
4
22
Škachová Magdaléna (H)
08.12.2003
247
9
23
Kyrych Michaela
24.11.1983
631
4
24
Rubešová Sabina (H)
24.12.1995
973
3
25
Hofmanová Hana (H)
01.09.2004
1030
1

Soupiska F.H.TK Dobřichovice B

jméno
nar.
BH
1
Dybal Tomáš
08.10.1999
589
4
2
Šmída Daniel
04.09.1998
342
6
3
Šmída David
04.09.1998
707
4
4
Šmída Marek
14.04.1975
377
6
5
Král David
14.01.2002
890
3
6
Světlík Pavel
29.12.1990
1044
1
7
Trefil Jiří
15.06.1974
1044
1
8
Vízner Daniel
09.07.1998
1044
1
9
Lukáš Petr
20.06.1966
1044
1
10
Šmída Lucas
30.10.2003
1044
1
11
Cihelka Jan
16.10.2002
1044
1
12
Doubek Vojtěch
16.08.2005
1044
1
21
Králová Lucie
27.09.2000
173
12
22
Belejová Iva
30.03.1993
529
4
23
Pavlíková Denisa
10.10.1984
1030
1
24
Šarochová Barbora
04.08.2002
1030
1
25
Mlezivová Karolína
22.03.2001
1030
1
26
Hávová Tereza
12.04.1987
1030
1
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
1030
1
28
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
1030
1