Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
16
LTC Rudná TK Stochov
8:1
17:2
106:43
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sýkora Martin
6
Paták Michal
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Jiras Zbyněk (H)
6
Dlouhý Radek
6
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Mrázová Pavla
9
Albertová Beata
4
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
4.
Heclová Tereza
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Mlíkovský David (H)
1
Žák Roman
4
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Unzeitig Jiří
1
Franc Jaroslav (H)
1
6:4
1:6
2:6
9
16
1
2
0
1
7.
Mrázová Pavla
Heclová Tereza
9
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Jiras Zbyněk (H)
Hotovec Petr
6
3
Dlouhý Radek
Franc Jaroslav (H)
6
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Sýkora Martin
Mlíkovský David (H)
6
1
Paták Michal
Žák Roman
3
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
106
43
17
2
8
1

Soupiska LTC Rudná

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Martin
16.12.1989
354
6
2
Jiras Zbyněk (H)
14.08.1975
417
6
3
Hotovec Petr
12.09.1970
914
3
4
Mlíkovský David (H)
11.02.1996
1044
1
5
Jiras Martin (H)
12.02.1999
1044
1
6
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1044
1
7
Brůha Dominik
15.11.1976
1044
1
8
Brabec Jan
04.07.1957
1044
1
9
Svatoň Václav
08.03.1970
1044
1
21
Mrázová Pavla
24.05.1964
225
9
22
Heclová Tereza
25.05.1979
452
6
23
Brabcová Pavlína
20.02.1966
529
4
24
Dlouhá Zuzana
20.07.1977
1030
1
25
Timková Miriam (EU)
26.02.1999
1030
1

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Paták Michal
03.08.1989
863
3
2
Dlouhý Radek
14.11.1984
342
6
3
Žák Roman
03.09.1980
581
4
4
Velc Tomáš
03.04.1991
784
3
5
Franc Jaroslav (H)
15.01.1986
1044
1
6
Matoušek Radek
06.07.1975
1044
1
7
Ulman Michal
04.07.1976
1044
1
8
Pejša Michal
25.05.1981
1044
1
9
Milfait Michal
30.06.1980
1044
1
10
Zíka Ondřej
04.07.1973
1044
1
21
Albertová Beata
21.12.1991
653
4
22
Škachová Magdaléna (H)
08.12.2003
247
9
23
Kyrych Michaela
24.11.1983
631
4
24
Rubešová Sabina (H)
24.12.1995
973
3
25
Hofmanová Hana (H)
01.09.2004
1030
1