Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
14
LTC Slovan Kladno B SK Tenis Kladno
2:7
5:14
79:102
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Maršoun Marek
3
Tauber Václav
4
7:5
5:7
4:6
16
18
1
2
0
1
2.
Pleticha Petr
3
Kruliš Václav
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Kothera Martin
4
Tauber Ladislav
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Sembdner Adam
1
Hrudka Jan
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
5.
Leipnerová Anna
4
Jonášová Kristýna
12
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Baničová Adela
1
Kleisnerová Jana
9
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Maršoun Marek
Pleticha Petr
3
3
Tauber Václav
Kruliš Václav
4
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Kothera Martin
Sembdner Adam
4
1
Tauber Ladislav
Liška Vojtěch
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Leipnerová Anna
Baničová Adela
4
1
Jonášová Kristýna
Kleisnerová Jana
12
9
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
79
102
5
14
2
7

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
479
4
2
Maršoun Marek
19.11.1991
954
3
3
Pleticha Petr
27.11.1991
863
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
479
4
5
Sembdner Adam
02.09.2004
1044
1
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1044
1
7
Jirák Adam
14.07.2004
1044
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
501
4
22
Leipnerová Anna
29.05.2003
653
4
23
Baničová Adela
14.02.2006
1030
1
24
Lakomá Klára
17.04.2006
1030
1

Soupiska SK Tenis Kladno

jméno
nar.
BH
1
Tauber Václav
03.06.2002
668
4
2
Adam Filip
21.02.2004
1044
1
3
Hoffmann Petr
21.03.1977
1044
1
4
Zahradník Jakub
22.05.1976
1044
1
5
Kruliš Václav
07.03.1982
1044
1
6
Tauber Ladislav
27.07.1970
1044
1
7
Hrudka Jan
01.09.1974
1044
1
8
Liška Vojtěch
31.03.2000
1044
1
9
Kafka Tomáš
28.10.2004
1044
1
10
Hořejšek Jan
03.01.1998
1044
1
11
Wimmer Jakub
24.12.1986
1044
1
12
Povolný Adam
18.07.2000
1044
1
21
Jonášová Kristýna
02.08.1994
190
12
22
Kleisnerová Jana
22.04.1999
237
9
23
Tauberová Antonie
10.01.2000
427
6
24
Machačová Nikol
12.05.2003
1030
1
25
Hniličková Barbora
19.06.2001
1030
1
26
Vlasatá Kateřina
17.09.2004
1030
1
27
Kudláčková Zuzana
28.10.2006
1030
1