Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Tenisový klub Černošice Lokomotiva Beroun
5:4
11:9
101:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Padevět Jonáš
4
Potůček Adam
6
6:4
6:7
2:6
14
17
1
2
0
1
2.
Mašek Petr
4
Slezák Ondřej (H)
1
6:7
7:6
6:2
19
15
2
1
1
0
3.
Vodičková Denisa
4
Kupková Lucie
4
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Houdková Martina
6
Špalková Aneta
3
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Holoubek Martin
3
Merhaut Jan
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
6.
Holoubek Tomáš
3
Piovarči Milan
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Vodičková Denisa
Houdková Martina
4
6
Kupková Lucie
Špalková Aneta
4
3
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Padevět Jonáš
Mašek Petr
4
4
Potůček Adam
Slezák Ondřej (H)
6
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
9.
Holoubek Martin
Lašák Tomáš
3
1
Merhaut Jan
Piovarči Milan
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
101
85
11
9
5
4

Soupiska Tenisový klub Černošice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš
05.01.2004
568
4
2
Mašek Petr
31.07.1986
668
4
3
Holoubek Martin
05.04.1989
767
3
4
Holoubek Tomáš
06.03.1992
784
3
5
Čihák Josef
14.05.1992
611
4
6
Lašák Tomáš
31.08.1990
1044
1
7
Matějka Miroslav
11.01.1982
1044
1
8
Sokolič Tomislav (EU)
02.01.1980
1044
1
9
Málek Radek
23.09.1968
1044
1
10
Bilej Marek
09.09.1977
1044
1
11
Baštář Pavel
06.07.1997
1044
1
12
Kočárník Vojtěch
30.11.1997
1044
1
21
Vodičková Denisa
08.11.1993
490
4
22
Houdková Martina
03.10.1996
452
6
23
Hlaváčková Kateřina
23.02.1990
897
3
24
Houdková Lucie
05.12.1975
897
3
25
Kropáčková Tereza
09.01.1992
1030
1
26
Budíková Adéla
17.03.2000
1030
1
27
Budíková Barbora
17.03.2000
1030
1
28
Budíková Michaela
29.09.1993
1030
1

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1