Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Černošice
Tisknout
6
1
36:27
81:65
676:602
13
2
LTC Rudná
Tisknout
5
2
40:23
86:51
650:479
12
3
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
4
32:29
70:64
541:528
10
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
25:38
55:80
548:619
10
6
Lokomotiva Beroun
Tisknout
2
5
28:33
61:71
520:565
9
7
TK Stochov
Tisknout
2
5
20:43
51:92
515:705
9
8
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
12
Lokomotiva Beroun LTC Slovan Kladno B
6:3
12:6
88:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Potůček Adam
6
Fiala Jan
4
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Manďák Ondřej
1
Pleticha Petr
3
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
3.
Zýtová Julie
12
Vachtlová Jana
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Kupková Lucie
4
Leipnerová Anna
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Vilím Jakub
1
Sembdner Adam
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Merhaut Jan
1
Hrabík Jáchym
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Zýtová Julie
Kupková Lucie
12
4
Vachtlová Jana
Leipnerová Anna
4
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Potůček Adam
Vilím Jakub
6
1
Fiala Jan
Pleticha Petr
4
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Manďák Ondřej
Merhaut Jan
1
1
Sembdner Adam
Hrabík Jáchym
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
88
66
12
6
6
3

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Fiala Jan
09.03.1997
479
4
2
Maršoun Marek
19.11.1991
954
3
3
Pleticha Petr
27.11.1991
863
3
4
Kothera Martin
27.02.1981
479
4
5
Sembdner Adam
02.09.2004
1044
1
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
1044
1
7
Jirák Adam
14.07.2004
1044
1
21
Vachtlová Jana
09.07.1999
501
4
22
Leipnerová Anna
29.05.2003
653
4
23
Baničová Adela
14.02.2006
1030
1
24
Lakomá Klára
17.04.2006
1030
1