Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
11
SK Tenis Kladno F.H.TK Dobřichovice B
7:2
15:5
104:42
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tauber Václav
4
Šmída Daniel
6
4:6
4:1
 
16
7
2
1
1
0
2.
Hoffmann Petr
1
Šmída David
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Kruliš Václav
1
Král David
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Hrudka Jan
1
Doubek Vojtěch
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Jonášová Kristýna
12
Králová Lucie
12
4:6
7:5
4:6
15
17
1
2
0
1
6.
Kleisnerová Jana
9
Belejová Iva
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Tauber Václav
Hrudka Jan
4
1
Šmída Daniel
Šmída David
6
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Hoffmann Petr
Kruliš Václav
1
1
Král David
Doubek Vojtěch
3
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Jonášová Kristýna
Kleisnerová Jana
12
9
Králová Lucie
Belejová Iva
12
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
104
42
15
5
7
2

Soupiska SK Tenis Kladno

jméno
nar.
BH
1
Tauber Václav
03.06.2002
668
4
2
Adam Filip
21.02.2004
1044
1
3
Hoffmann Petr
21.03.1977
1044
1
4
Zahradník Jakub
22.05.1976
1044
1
5
Kruliš Václav
07.03.1982
1044
1
6
Tauber Ladislav
27.07.1970
1044
1
7
Hrudka Jan
01.09.1974
1044
1
8
Liška Vojtěch
31.03.2000
1044
1
9
Kafka Tomáš
28.10.2004
1044
1
10
Hořejšek Jan
03.01.1998
1044
1
11
Wimmer Jakub
24.12.1986
1044
1
12
Povolný Adam
18.07.2000
1044
1
21
Jonášová Kristýna
02.08.1994
190
12
22
Kleisnerová Jana
22.04.1999
237
9
23
Tauberová Antonie
10.01.2000
427
6
24
Machačová Nikol
12.05.2003
1030
1
25
Hniličková Barbora
19.06.2001
1030
1
26
Vlasatá Kateřina
17.09.2004
1030
1
27
Kudláčková Zuzana
28.10.2006
1030
1

Soupiska F.H.TK Dobřichovice B

jméno
nar.
BH
1
Dybal Tomáš
08.10.1999
589
4
2
Šmída Daniel
04.09.1998
342
6
3
Šmída David
04.09.1998
707
4
4
Šmída Marek
14.04.1975
377
6
5
Král David
14.01.2002
890
3
6
Světlík Pavel
29.12.1990
1044
1
7
Trefil Jiří
15.06.1974
1044
1
8
Vízner Daniel
09.07.1998
1044
1
9
Lukáš Petr
20.06.1966
1044
1
10
Šmída Lucas
30.10.2003
1044
1
11
Cihelka Jan
16.10.2002
1044
1
12
Doubek Vojtěch
16.08.2005
1044
1
21
Králová Lucie
27.09.2000
173
12
22
Belejová Iva
30.03.1993
529
4
23
Pavlíková Denisa
10.10.1984
1030
1
24
Šarochová Barbora
04.08.2002
1030
1
25
Mlezivová Karolína
22.03.2001
1030
1
26
Hávová Tereza
12.04.1987
1030
1
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
1030
1
28
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
1030
1