Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
TK Březnice B Tenisový klub Černošice
4:5
9:10
79:86
Zápis o utkání - oficiální
2
SK Tenis Kladno TK Stochov
8:1
16:4
109:57
Zápis o utkání - oficiální
3
Lokomotiva Beroun LTC Rudná
4:5
8:10
71:67
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Slovan Kladno B F.H.TK Dobřichovice B
5:4
11:9
94:65
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
Tenisový klub Černošice LTC Slovan Kladno B
4:5
10:11
88:83
Zápis o utkání - oficiální
6
F.H.TK Dobřichovice B Lokomotiva Beroun
5:2
11:5
84:45
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Rudná SK Tenis Kladno
4:5
10:10
92:85
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Stochov TK Březnice B
5:4
11:9
89:87
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
TK Stochov Tenisový klub Černošice
3:6
10:14
94:110
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Březnice B LTC Rudná
3:6
7:13
67:100
Zápis o utkání - oficiální
11
SK Tenis Kladno F.H.TK Dobřichovice B
7:2
15:5
104:42
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Beroun LTC Slovan Kladno B
6:3
12:6
88:66
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Tenisový klub Černošice Lokomotiva Beroun
5:4
11:9
101:85
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Slovan Kladno B SK Tenis Kladno
2:7
5:14
79:102
Zápis o utkání - oficiální
15
F.H.TK Dobřichovice B TK Březnice B
6:3
13:6
95:54
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Rudná TK Stochov
8:1
17:2
106:43
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
LTC Rudná Tenisový klub Černošice
4:5
9:12
100:103
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Stochov F.H.TK Dobřichovice B
2:7
5:14
63:103
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Březnice B LTC Slovan Kladno B
3:6
7:12
75:101
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Tenis Kladno Lokomotiva Beroun
7:2
14:5
97:60
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Tenisový klub Černošice SK Tenis Kladno
6:3
13:8
99:77
Zápis o utkání - oficiální
22
Lokomotiva Beroun TK Březnice B
3:6
7:12
64:76
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Slovan Kladno B TK Stochov
3:6
7:12
83:95
Zápis o utkání - oficiální
24
F.H.TK Dobřichovice B LTC Rudná
4:5
9:11
68:79
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
F.H.TK Dobřichovice B Tenisový klub Černošice
0:0
 
 
 
26
LTC Rudná LTC Slovan Kladno B
0:0
 
 
 
27
TK Stochov Lokomotiva Beroun
0:0
 
 
 
28
TK Březnice B SK Tenis Kladno
0:0