Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Měchenice
Tisknout
6
0
37:17
83:42
665:519
12
2
LTC Slovan Kladno
Tisknout
5
1
37:17
75:41
580:423
11
3
LTC Mladá Boleslav
Tisknout
4
2
29:25
65:58
544:508
10
4
TO SK Mělník
Tisknout
3
3
26:28
59:61
525:506
9
5
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
3
3
24:30
54:66
472:543
9
6
TK Březnice
Tisknout
1
5
23:31
52:67
475:543
7
7
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
1
5
23:31
53:70
505:569
7
8
TC Realsport Nymburk B
Tisknout
1
5
17:37
41:77
459:614
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
SK Tenis Rohatsko TK Březnice
3:6
7:12
72:80
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Měchenice LTC Slovan Kladno
6:3
13:7
101:70
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Mladá Boleslav TC Realsport Nymburk B
6:3
12:6
95:67
Zápis o utkání - oficiální
4
TO SK Mělník F.H.TK Dobřichovice
6:3
12:8
101:73
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TK Březnice TO SK Mělník
3:6
7:13
65:94
Zápis o utkání - oficiální
6
F.H.TK Dobřichovice LTC Mladá Boleslav
5:4
11:11
79:86
Zápis o utkání - oficiální
7
TC Realsport Nymburk B TJ Sokol Měchenice
1:8
5:17
92:135
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Slovan Kladno SK Tenis Rohatsko
7:2
14:5
101:62
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
LTC Slovan Kladno TK Březnice
7:2
14:6
104:70
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Tenis Rohatsko TC Realsport Nymburk B
6:3
13:9
107:89
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Sokol Měchenice F.H.TK Dobřichovice
6:3
13:7
112:88
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Mladá Boleslav TO SK Mělník
6:3
12:7
82:69
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TK Březnice LTC Mladá Boleslav
4:5
10:11
79:90
Zápis o utkání - oficiální
14
TO SK Mělník TJ Sokol Měchenice
3:6
8:13
90:102
Zápis o utkání - oficiální
15
F.H.TK Dobřichovice SK Tenis Rohatsko
5:4
11:10
86:79
Zápis o utkání - oficiální
16
TC Realsport Nymburk B LTC Slovan Kladno
1:8
3:16
60:110
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
TC Realsport Nymburk B TK Březnice
5:4
10:9
82:85
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Slovan Kladno F.H.TK Dobřichovice
6:3
12:7
96:64
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Tenis Rohatsko TO SK Mělník
4:5
9:12
85:105
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Sokol Měchenice LTC Mladá Boleslav
6:3
15:7
114:83
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TK Březnice TJ Sokol Měchenice
4:5
8:12
96:101
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Mladá Boleslav SK Tenis Rohatsko
5:4
12:9
108:100
Zápis o utkání - oficiální
23
TO SK Mělník LTC Slovan Kladno
3:6
7:12
66:99
Zápis o utkání - oficiální
24
F.H.TK Dobřichovice TC Realsport Nymburk B
5:4
10:8
82:69
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
F.H.TK Dobřichovice TK Březnice
0:0
 
 
 
26
TC Realsport Nymburk B TO SK Mělník
0:0
 
 
 
27
LTC Slovan Kladno LTC Mladá Boleslav
0:0
 
 
 
28
SK Tenis Rohatsko TJ Sokol Měchenice
0:0