Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

12. IV.TŔÍDA sk.DA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Brno - Chrlice
Tisknout
3
0
21:6
45:16
323:194
6
2
SKP Kometa Brno B
Tisknout
2
2
17:19
38:41
328:350
6
3
Sokol Brno Žabovřesky C
Tisknout
2
1
16:11
36:25
287:222
5
4
Start Brno C
Tisknout
2
1
16:11
33:29
267:268
5
5
TJ Brno-Komín D
Tisknout
0
3
6:21
17:45
216:328
3
6
TJ Slavoj Velké Pavlovice
Tisknout
0
2
5:13
13:26
122:181
2
7
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
SK Slatina B -zrušeno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
SKP Kometa Brno B TJ Brno-Komín D
5:4
12:9
104:89
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Brno - Chrlice SK Slatina B -zrušeno
0:0
 
 
 
3
Start Brno C Sokol Brno Žabovřesky C
5:4
10:11
81:91
Zápis o utkání - oficiální
4
volno TJ Slavoj Velké Pavlovice
0:0
 
 
 
2
4.5.2019
5
TJ Slavoj Velké Pavlovice SKP Kometa Brno B
3:6
6:12
60:78
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Brno Žabovřesky C volno
0:0
 
 
 
7
SK Slatina B -zrušeno Start Brno C
0:0
 
 
 
8
TJ Brno-Komín D TK Brno - Chrlice
1:8
3:17
51:114
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
SKP Kometa Brno B TK Brno - Chrlice
2:7
6:15
67:108
Zápis o utkání - oficiální
10
Start Brno C TJ Brno-Komín D
8:1
16:5
110:76
Zápis o utkání - oficiální
11
volno SK Slatina B -zrušeno
0:0
 
 
 
12
TJ Slavoj Velké Pavlovice Sokol Brno Žabovřesky C
2:7
7:14
62:103
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
Sokol Brno Žabovřesky C SKP Kometa Brno B
5:4
11:8
93:79
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Slatina B -zrušeno TJ Slavoj Velké Pavlovice
0:0
 
 
 
15
TJ Brno-Komín D volno
0:0
 
 
 
16
TK Brno - Chrlice Start Brno C
6:3
13:7
101:76
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
SKP Kometa Brno B Start Brno C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
volno TK Brno - Chrlice
0:0
 
 
 
19
TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Brno-Komín D
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
Sokol Brno Žabovřesky C SK Slatina B -zrušeno
0:0
 
 
 
6
15.6.2019
21
SK Slatina B -zrušeno SKP Kometa Brno B
0:0
 
 
 
22
TJ Brno-Komín D Sokol Brno Žabovřesky C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TK Brno - Chrlice TJ Slavoj Velké Pavlovice
0:0
 
 
 
24
Start Brno C volno
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
SKP Kometa Brno B volno
0:0
 
 
 
26
TJ Slavoj Velké Pavlovice Start Brno C
0:0
 
 
 
27
Sokol Brno Žabovřesky C TK Brno - Chrlice
0:0
 
 
 
28
SK Slatina B -zrušeno TJ Brno-Komín D
0:0