Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

10. IV.TŔÍDA sk.BA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Rudice
Tisknout
3
1
25:11
53:27
394:279
7
2
TO TJ Sokol Kuřim
Tisknout
3
0
20:7
41:18
298:214
6
3
TJ Mokrá Hora B
Tisknout
3
0
19:8
41:19
293:214
6
4
SHARK club s.r.o.
Tisknout
1
3
12:24
28:50
275:370
5
5
Sokol Chudčice
Tisknout
1
3
10:26
24:55
262:413
5
6
Sokol Velké Opatovice
Tisknout
1
2
13:14
29:32
268:264
4
7
LTC Velen Boskovice
Tisknout
0
3
9:18
22:37
241:277
3
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
volno TJ Mokrá Hora B
0:0
 
 
 
2
Sokol Velké Opatovice Sokol Rudice
3:6
8:14
95:115
Zápis o utkání - oficiální
3
SHARK club s.r.o. TO TJ Sokol Kuřim
1:8
4:16
66:105
Zápis o utkání - oficiální
4
Sokol Chudčice LTC Velen Boskovice
5:4
11:10
92:106
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
LTC Velen Boskovice volno
0:0
 
 
 
6
TO TJ Sokol Kuřim Sokol Chudčice
7:2
15:5
113:63
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Rudice SHARK club s.r.o.
4:5
9:11
82:75
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Mokrá Hora B Sokol Velké Opatovice
5:4
12:9
92:89
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
volno Sokol Velké Opatovice
0:0
 
 
 
10
SHARK club s.r.o. TJ Mokrá Hora B
3:6
7:13
77:99
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Chudčice Sokol Rudice
2:7
5:14
59:92
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Velen Boskovice TO TJ Sokol Kuřim
4:5
9:10
85:80
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TO TJ Sokol Kuřim volno
0:0
 
 
 
14
Sokol Rudice LTC Velen Boskovice
8:1
16:3
105:50
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Mokrá Hora B Sokol Chudčice
8:1
16:3
102:48
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Velké Opatovice SHARK club s.r.o.
6:3
12:6
84:57
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
volno SHARK club s.r.o.
0:0
 
 
 
18
Sokol Chudčice Sokol Velké Opatovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
19
LTC Velen Boskovice TJ Mokrá Hora B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
TO TJ Sokol Kuřim Sokol Rudice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.6.2019
21
Sokol Rudice volno
0:0
 
 
 
22
TJ Mokrá Hora B TO TJ Sokol Kuřim
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
Sokol Velké Opatovice LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
SHARK club s.r.o. Sokol Chudčice
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
volno Sokol Chudčice
0:0
 
 
 
26
LTC Velen Boskovice SHARK club s.r.o.
0:0
 
 
 
27
TO TJ Sokol Kuřim Sokol Velké Opatovice
0:0
 
 
 
28
Sokol Rudice TJ Mokrá Hora B
0:0